Uludağ Bursa

Uludağ Hakkında

Ülkemiz kış turizmi kapsamında oldukça gelişmiş bir ülkedir. Genel yapısı bakımından arazilerin büyük bir kısmı dağlık alandır. Bundan dolayı da kış döneminde kayak tatili için dünya genelinde tercih edilebilir kaliteli bir turizm alt yapısına sahiptir. Özellikle de Bursa ilinin Uludağ bölgesinde kış tatilinizi çok kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Uludağ ilçesinde bir kayak merkezi bulunuyor. Uludağ kayak merkezi için dünyaca ünlü birçok kış otelleri bulunuyor. Bu beş yıldızlı otellerde iş stresinden ve hayat stresinden kurtulmak ve çok eğlenceli günler geçirmek için konaklayabilirsiniz. Bursa'nın sadece 36 kilometre dışında kalan Uludağ kayak merkezi her sene çok sayıda yabancı ve yerli turiste kapılarını açıyor. Özellikle yabancı turistler Uludağ kayak merkezine bir kez geldikleri zaman buradan kopamıyorlar.

Bursa'daki Uludağ Kayak Merkezi

Bursa ilinde yer alan Uludağ kayak merkezi Bursa şehrinin merkezinden kuzey batı bölgesine doğru 36 kilometre daha uzakta kalıyor. Bu bölgeye özel arabalarla ya da servislerle gitme şansınız var. Ülkemiz kış turizmi bakımından oldukça gelişmiş bir seviyededir. Uludağ kayak merkezi de bu turizmin merkezi olarak kabul görür. Hem bu kayak merkezinin ülkemizde en büyük kayak merkezi olması hem de buradaki kayak otelleri sayıca çok fazla ve kaliteli olmasından dolayı Uludağ kış sezonu için ülkemizde turizmin merkezidir. Uludağ kayak merkezinde bulunan birçok otel erken rezervasyona izin veriyor. Bu kaliteli erken rezervasyon kayak otelleri ile erkenden iletişime geçerek kaliteli ve eğlenceli kış tatilinizi daha uygun fiyata da yapabilirsiniz. Buna ek olarak Uludağ konaklama açısından oldukça gelişmiş bir ilçedir. Bu nedenle ülke dışından birçok yabancı turistin tatil tercihi oluyor.

Bursa Uludağ Kayak Otelleri

Bursa ilinde Uludağ Otelleri çok ön plana çıkıyor. Burada kış tatilinizi çeşitli kar aktiviteleri ve kayak aktiviteleri ile geçirebilirsiniz. Üstelik konaklamanız konusundan da inanılmaz bir rahatlık alırsınız. Uludağ'da bulunan Grand Yazıcı Uludağ, Karinna Hotel Convention

Ağaoğlu My Mountain

Ağaoğlu My Mountain

Bursa / Uludağ
Tam Pansiyon
64
%12
İndirim
7,102
6,250
  • 1.Çocuk 0-2 yaş ücretsiz
  • Denize Sıfır
Grand Yazıcı Uludag

Grand Yazıcı Uludag

Bursa / Uludağ
Tam Pansiyon Plus
76
%10
İndirim
7,750
6,975
  • 1.Çocuk 0-7 yaş ücretsiz
Karinna Hotel Convention & Spa

Karinna Hotel Convention & Spa

Bursa / Uludağ
Tam Pansiyon Plus
94
%5
İndirim
5,789
5,500
  • 1.Çocuk 0-3 yaş ücretsiz
Hotel Fahri

Hotel Fahri

Bursa / Uludağ
Tam Pansiyon Plus
59
%10
İndirim
4,666
4,200
  • 1.Çocuk 0-2 yaş ücretsiz