hero image

Hakkımızda

tatil dükkanı hakkında

Hakkımızda

2013 yılında kurulan, ONP Turizm Yatırımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Tatildukkani.com, misafirlerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak, en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermeyi amaçlayan ve alanında lider turizm firmasıdır.

Yurt içinde yaklaşık 1000 farklı tesis, Kıbrıs' ta ise 50'den fazla tesis için konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetlerini vermekte olup aynı zamanda yurt dışı için bireysel tur seçeneklerini de misafirlerine sunmaktadır. İnternet sitesinde bulunan tesisler için sadece konaklama ya da konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetini içerisinde barınından uçaklı paket hizmetini misafirlerine sunmaktadır.

Kalite standartlarında müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduran Tatildukkani.com, insan kaynağı ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlar ile her gün kendini geliştirmekte olup, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Misafirlerimiz, tatildukkani.com üzerinden inceledikleri tesis için kredi kartı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyonlarını yapabilir ya da 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayarak banka havalesi veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerini ile ödemelerini gerçekleştirip rezervasyon yaptırabilirler. Bunun yanında Koşuyolu'nda bulunan ofisimize de gelerek tatil danışmanlarımız vasıtasıyla tatil programlarını oluşturabilir, rezervasyonlarını tamamlayabilirler.