Hakkımızda tatile hep açığız...

Neden Tatildukkani.com?

En Uygun Fiyatlar
Tatildukkani.com'da yapılan rezervasyonlarınız en düşük fiyat garantisi altındadır. Eğer aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.
%100 Güvenli Alışveriş
Tüm bilgilerinizin güvenliği sağlamak için SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım altyapımız ile birlikte sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz
Geniş Ürün Yelpazesi
Kıbrıs ve Türkiye'de seyahat ve tatil konusunda en zengin içerik seçeneklerine sahip olan tatildukkani.com; misafirlerine alternatifli seçenekler sunarak, en iyi tesislerin güvenilir yüzü olmaktadır.
Kaliteli Hizmet
Türkiye'de TÜRSAB'a kayıtlı A grubu acente üyesi olan, 2000 yılından beri hizmet veren ONP Turizm kalite güvencesi altındasınız.

Hakkımızda

tatile hep açığız...


Hakkımızda
  • Tatildukkani.com üzerinden zihninizde oluşan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Kullanımı kolay web sitemiz, hayali bile insanı dinlendirmeye yeten en ucuz tatil seçeneklerini karşınıza çıkarır.
  • Web sitemizde yer alan özellikle güney sahillerimizdeki otellerin bir çoğunu info gezilerimiz sayesinde yerinde görüp yaşayarak sizlere ihtiyacınız doğrultusundaki tüm isteklerinizi dikkate alırız. Bu sayede her kategoriden otelleri en doğru olanı siz misafirlerimize öneririz. Dilerseniz bunun yanında uçak bileti, havaalanı transferleri gibi ek hizmetlerimizden de seyahat danışmanlarımız sayesinde yararlanabilirsiniz.
  • Misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak en büyük hedefimiz.
  • Web sitemizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve sitemizde yapmış olduğunuz gezintinizde sizlere hayalinizdeki tatil fırsatlarını karşınıza çıkarmaya devam edeceğiz.
  • Tatil Dükkanı İnsana ve teknolojiye yaptığı yatırım ile "konuk memnuniyetini" en iyi düzeyde tutmaktadır.
  • Profesyonel kadromuzla detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ürünler için en kaliteli hizmet ve fiyatları garanti etmeye devam ediyoruz.
  • Misyonumuz, değerli müşterilerimize tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat ve seçenekleriyle cevap vermek ve müşterilerimizin unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

Acente Bilgileri

Acente bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.


Şirket Ünvanı

ONP Turizm Yatırımları Ltd. Şti.

Seyahat Acentesi Adı

Passenger Travel

Yetkili Denetim Mercii

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB

Türsab Belge Numarası

A Grubu 7539

Vergi Dairesi

Erenköy

Vergi Numarası

6430377403

Tıklayın,Sizi Arayalım!