Hakkımızda tatile hep açığız...

Hakkımızda

2013 yılında kurulan, ONP Turizm Yatırımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Tatildukkani.com, misafirlerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak, en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermeyi amaçlayan ve alanında lider turizm firmasıdır.

Yurt içinde yaklaşık 1000 farklı tesis, Kıbrıs' ta ise 50'den fazla tesis için konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetlerini vermekte olup aynı zamanda yurt dışı için bireysel tur seçeneklerini de misafirlerine sunmaktadır. İnternet sitesinde bulunan tesisler için sadece konaklama ya da konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetini içerisinde barınından uçaklı paket hizmetini misafirlerine sunmaktadır.

Kalite standartlarında müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduran Tatildukkani.com, insan kaynağı ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlar ile her gün kendini geliştirmekte olup, misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Misafirlerimiz, tatildukkani.com üzerinden inceledikleri tesis için kredi kartı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyonlarını yapabilir ya da 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayarak banka havalesi veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerini ile ödemelerini gerçekleştirip rezervasyon yaptırabilirler. Bunun yanında Koşuyolu'nda bulunan ofisimize de gelerek tatil danışmanlarımız vasıtasıyla tatil programlarını oluşturabilir, rezervasyonlarını tamamlayabilirler.


Acente Bilgileri

Şirket Ünvanı :
ONP Turizm Yatırımları Ltd. Şti.
Seyahat Acentesi :
Passenger Travel
Yetkili Denetim Mercii :
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB
Türsab Belge No :
A Grubu 7539
Vergi Dairesi :
Kadıköy
Vergi Numarası :
6430377403

Neden Tatildukkani.com?

En Uygun Fiyatlar
Tatildukkani.com'da yapılan rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Eğer aynı şartlarda farklı bir acentadan daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, çağrı merkezimizi arayıp bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.
%100 Güvenli Alışveriş
Tüm bilgilerinizin güvenliği sağlamak için SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım altyapımız ile birlikte sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz. Tatildukkani.com, misafirlerinin kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde kayıt altında tutmaz ve ödeme esnasında kredi kartınızdan çekim yapılmadan önce bankanızdan gelen onay mesajını onaylamanız istenir.
Geniş Ürün Yelpazesi
Türkiye ve Kıbrıs'ta her bütçeye uygun tesislerle, en zengin tatil seçeneklerine sahip olan tatildukkani.com; misafirlerine konaklama, uçak bileti ve transfer hizmeti gibi farklı alternatiflerle, en iyi tesisleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.
Kaliteli Hizmet
Türkiye'de TÜRSAB'a kayıtlı A grubu acente üyesi olan ve 2000 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ONP Turizm Yatırımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde bulunan tatildukkani.com, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı misyon olarak edinmiş ve bu amaçla sektörde fark yaratmayı amaçlamıştır.