hero image

Ekonomik Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

Ekonomik Oteller

68tesisten15 tesis listeleniyor 15 / 68 Tesis listeleniyor
68 tesisten 15 tesis listelendi.

Ekonomik Oteller | En Uygun Otel Fiyatları 2024

Ekonomik oteller de oldukça uygun fiyatlara rahat ve konforlu bir tatil geçirebilmeniz mümkün. Türkiye’nin pek çok tatil noktasında farklı konaklama konseptleri ile ekonomik tatil yapabilir, bünyesinde yer alan hizmet ve olanaklardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ekonomik oteller, dönemsel kampanyalar ve erken rezervasyon fırsatları ile harika bir tatil deneyimi sunuyor. Butik otel, pansiyon ve motel gibi seçeneklerin yanı sıra ekonomik herşey dahil oteller de dahil olmak üzere birçok farklı konseptten bütçenize ve zevkinize göre kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bu oteller kalabalık ailelere göre avantajlı fırsatlar sağlıyor ancak uygun oteller değerlendirilirken mutlaka konumuna, konforuna, ulaşım imkanlarına ve tatil içeriğine bakılması gerekmektedir. Tam ve yarım pansiyon hizmet veren otellerde konaklayabileceğiniz gibi, her şey dahil ya da ultra her şey dahil hizmet veren otellerden de özel indirimler sayesinde konaklama şansı elde edebilirsiniz.

Bütçeyi sarsmadan rüya gibi bir tatil yaşama imkanı sağlayan ekonomik oteller, animasyon gibi eğlenceli aktiviteleri, çocuklar için düzenlenen ayrı etkinlikleri, masmavi plajları, rahat odaları ve daha pek çok olanağı ile 5 yıldızlı otellerden farksızdır! Ekonomik tatil yerleri, fiyatları ve ödeme koşulları ile balayı çiftlerinin de bir numaralı tercih oluyor. Ekonomik otel sınıfında yer alan bazı oteller, aynı zamanda balayı hizmetleri de sunmasıyla yeni evlenen çiftlerin vazgeçilmez adresidir diyebiliriz. Ayrıca ekonomik tatil turları, tatilcilerin en çok rağbet gösterdikleri konseptlerden biridir. Genellikle yaz tatili için Antalya otelleri tercih edilirken, Akdeniz Bölgesi dışında pek çok bölgede ekonomik tesis bulunmaktadır. 

Ekonomik Oteller Nerede Bulunur?

Ekonomik ucuz tatil genellikle Muğla ve Antalya gibi şehirlerde yapılabilir. Türkiye’nin turizm merkezlerindeki bu ekonomik oteller ile dolu dizgin bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Fethiye ve Kuşadası gibi tatil noktalarında da çok uygun fiyatlarla rüya gibi bir tatile imza atabilirsiniz. Yaz otellerinin yanı sıra termal ve spa hizmetlerinin bulunduğu ekonomik otellerde de konaklayabilir ve tatiliniz boyunca vücudunuzu ve ruhunuzu tamamen yenileyebilirsiniz.

EKONOMİK OTELLER

Balayı çiftleri ya da kalabalık aileler için fazlasıyla uygun olan bu ekonomik oteller, Türkiye’nin her bölgesinde konaklama imkanı sunuyor. Üstelik ekonomik her şey dahil oteller de yemek servislerinin içerisinde olması da birçok kişiyi cezbediyor. Ayvalık herşey dahil ekonomik oteller veya kuşadası herşey dahil ekonomik oteller gibi seçeneklerin bir hayli tercih edildiğini de söylemeden geçmeyelim.

ANTALYA EKONOMİK OTELLER

Antalya’da en uygun tatil için bir otel ararken, otelin havaalanına uzaklığı ve plajlara mesafesi gibi özelliklere bakılması gerektiğini unutmamalısınız. Bazı oteller sadece apart hizmeti sağlarken, bazıları ise yemekleri içerisinde dahil ederek tam pansiyon hizmeti sağlar. Kemer ekonomik oteller, Side ekonomik oteller veya Kaş ekonomik oteller arasından bütçenize hangisi uyuyorsa onu seçerek, dilediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.  Ekonomik tatil paketleri, sezon dışı dönemlerde ya da sezon açılış vakitlerinde uygun fiyatlara kolaylıkla bulunabilir. Öte yandan Nisan sonu – Kasım başı sezon dışı zamanlarda, Antalya’da daha uygun fiyatlı konaklama imkanı bulabilirsiniz.

BODRUM EKONOMİK OTELLER

Ekonomik Ege otelleri arasında tercih edebileceğiniz bir diğer tatil cenneti de Bodrum’dur. Turistik yerleri ve ulaşım kolaylığı ile popüler olan bu kent, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı otelleri de bünyesinde barındırıyor. Pansiyon ya da butik otel konsepti gibi seçenekleri ile hizmet veren tesisler, erken rezervasyon fırsatları ile bütçeye uygun özel fiyatlar da sunuyor. Pansiyon veya butik otel dışında ekonomik herşey dahil oteller bodrum, ulaşabileceğiniz diğer seçenekler arasında yer alıyor. 

ALANYA EKONOMİK OTELLER

Yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan Alanya, ekonomik tatil turları arasındadır. Beş yıldızlı otellerde her şey dahil sisteminin ağırlıklı olduğu Alanya’da, tatil dönemleri dışında uygun fiyatlı konaklama imkanına erişebilirsiniz. Öte yandan sezon fırsatları ile de ekonomik tatillere adım atabilirsiniz. 

MARMARİS EKONOMİK OTELLER

Ekonomik her şey dahil oteller listesinde tabii ki Marmaris’te yer alıyor. Şehir merkezinde bulunan büyük otellerin yanı sıra Selimiye, Bozburun ve Orhaniye gibi bölgelerdeki pansiyonlarda da düşük bütçeli konaklama gerçekleştirebilirsiniz. 

FETHİYE EKONOMİK OTELLER

Kampçıların uğrak noktası olan Fethiye, diğer yerlere göre daha çok talep görüyor. Ayrıca çoğu tatil merkezine göre de daha uygun fiyatlı konaklama imkanı sunuyor. Bungalov evler, pansiyon ve motellerde doğa ile baş başa olabileceğiniz bir tatile kim hayır diyebilir ki? 

EKONOMİK OTEL FİYATLARI

Tatil Dükkanı sayfamıza gelerek fırsatları değerlendirdiğinizde, en iyi avantajlara en iyi tatili yakalayacağınız mümkün! Özellikle erken rezervasyon dönemindeki fırsatları yakalayarak çok daha iyi koşullarda bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik otel fiyatları bütçenizi yormayacağı gibi, aynı zamanda tüm hizmet ve olanaklara sahiptir. Her şey dahil veya tam pansiyon gibi konaklama konseptleri ile hem bütçenize hem de zevkinize göre bir tatil planı hazırlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster