YURTDIŞI TURLARI

Tur Takvimi

 • 2022

  Ocak

 • 2022

  Şubat

 • 2022

  Mart

 • 2022

  Nisan

 • 2022

  Mayıs

 • 2022

  Haziran

 • 2022

  Temmuz

 • 2022

  Ağustos

 • 2021

  Eylül

 • 2021

  Ekim

  (1 Tur)
 • 2021

  Kasım

 • 2021

  Aralık

Destinasyonlar


Sadece 1 Tur
649
'dan itibaren

Sadece 1 Tur
649
'dan itibaren

Sadece 1 Tur
649
'dan itibaren

UCUZ YURTDIŞI TUR FIRSATLARI

Bütün bir yılın yorgunluğunu atacağınız tatil dönemini sadece yurtiçi otelleri ile sınırlamak istemiyorsanız, sizin için en iyi alternatiflerden bir tanesi de yurtdışı turu şüphesiz! Avrupa turları Uzakdoğu turları Balkan turları gibi farklı seçeneklerle ucuz tatiller yapabilirsiniz. Dünyayı keşfetmek için en uygun yurtdışı turu fırsatlarını kaçırmamak gerekiyor. Yurtdışı turu yabancı bir ülkeyi en ucuz ve rahat bir şekilde gezebilmek için büyük avantajlar sunuyor. Toplu ulaşım sağlandığı için çok daha uygun fiyatlarla seyahat edebiliyor, yurtdışı turu rehberleri sayesinde bulunduğunuz bölgenin özelliklerini ve kültürünü çok daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ayrıca, yurtdışı turu bünyesinde verilen rehberlik hizmetleriyle yabancı dil problemini de ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Yurtdışı turu tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte çıkacağınız bir seyahatten çok daha ucuz tatiller yapmanıza imkan tanıyor. Siz de bu fırsatları yakalamak için ucuz yurtdışı turları kampanyalarını takip edebilirsiniz.

AVRUPA TURLARI

Tatil denince aklınıza seyahat etmek ve keşfetmek geliyorsa Avrupa turları tam da size göre! Köklü kültürleri, tarihi dokuları, benzersiz meydanları ve eşsiz mimari yapılarıyla kendine hayran bırakan Avrupa, mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden. Avrupa turları kendi içinde bölümlere ayrılıyor. Orta ve Batı Avrupa turları ile Doğu Avrupa turları şeklinde iki ana kategoriye ayırabileceğimiz Avrupa turları unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlıyor. Orta ve Batı Avrupa turları olarak İtalya turu , İspanya turu , İngiltere turu , Hollanda turu , Almanya Turu , Portekiz Turu , Fransa Turu , İsviçre Turu ön plana çıkarken, Doğu Avrupa turları olarak da Yunanistan turu , Polonya turu , Macaristan turu , Hırvatistan Turu , Karadağ Turu , Çekya Turu dikkat çekiyor. Siz de Avrupa turları fırsatlarını kaçırmamak için Orta Avrupa Turları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BALKAN TURLARI

Ekonomik yurtdışı turu başlığı altında en çok tercih edilen turlardan biri olan Balkan turları büyük ilgi görüyor. Yunanistan turu , Bulgaristan turu , Makedonya Turu , Bosna Hersek turu , Sırbistan turu , Karadağ turu ve Arnavutluk turu en çok tercih edilen Balkan turları olarak karşımıza çıkıyor. Tek bir Balkan ülkesini ya da paket turlara birden fazla Balkan ülkesini keşfedebilirsiniz. Büyük fiyat avantajları sunan Baştan Sona Balkanlar , Balkanlar Yurtdışı Turları ve Yaz Dönemi Balkan Üçlüsü Turu fırsatlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. En ucuz Balkan turu ile Selanik, Sofya, Belgrad, Üsküp, Saraybosna, Budva, Tiran, Kotor ve Dubrovnik gibi önemli merkezleri ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak, Balkan turları otobüslü ve uçaklı olarak ikiye ayrılıyor. Eğer zaman kısıtlamanız varsa ve hızlı bir şekilde seyahat edeceğiniz merkezlere ulaşmak istiyorsanız uçaklı Balkan turları daha uygun bir seçenek olacaktır. Fakat, zaman sıkıntınız yoksa ve daha ekonomik Balkan turu planlıyorsanız otobüslü Balkan turu daha avantajlı bir tercih olacaktır.

VİZESİZ TURLAR

En uygun yurtdışı turu seçeneklerini araştırıyorsanız ilk seçeneğiniz vizesiz turlar olmalı! Vize ücreti ödemeden seyahat edebileceğiniz çok sayıda ülke ve cazibe merkezi bulunuyor. İlk önceliğiniz en ucuz yurtdışı turu ise vizesiz yurtdışı turları sizleri bekliyor. Vizesiz turlar başlığı altında Ukrayna turu , Belarus turu , Balkanlar turu , Maldivler turu , Phuket turu , Beyrut turu , Bangkok turu , Tunus turu ve Ürdün turu gibi yurtdışı turları yer alıyor. İsterseniz paket vizesiz turlar seçeneği ile birkaç ülkeyi birlikte gezebilir ya da tek bir vizesiz tur seçerek belirlediğiniz bölgeyi keşfedebilirsiniz. Tatil Dükkanı güvencesi ve fiyat avantajlarıyla ekonomik vizesiz turlar fırsatlarını yakalamak için Vizesiz Turlar sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Sayfamızda Maldivler Turu seçeneğinden Ukrayna Turu seçeneklerine kadar birçok yurtdışı turu bulabilirsiniz. Belirlediğiniz tarihte istediğiniz tur için internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilir ya da 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

UZAKDOĞU TURLARI

Yurtdışı turları birçok kişi için Uzakdoğu turu anlamına geliyor. Özellikle balayı turu düşünen çiftler için en ideal tercihlerden biri olan Uzakdoğu turları benzersiz doğal güzellikleri keşfetmenizi sağlıyor. Yurtdışı balayı turu seçeneklerinin büyük ilgi görmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de çok sayıda vizesiz Uzakdoğu turu olması. Balayı turu dışında Uzakdoğu kültürünü yakından tanımak isteyenler için de büyük avantajlar sunan Uzakdoğu turları bir ya da birden çok ülkeyi gezebilmenize imkan tanıyor. Uzakdoğu turu seçeneklerinin en önemli ortak noktalarından bir tanesi de ortalama 8-9 günlük turlar olması. Uzun süreli uçak yolculukları nedeniyle Uzakdoğu turları için en az 1 haftanızı ayırmanızı tavsiye ediyoruz. En popüler Uzakdoğu turu seçenekleri arasında Bangkok Pattaya Turu , Phuket Turu , Elegant Uzakdoğu Turu yer alıyor. Siz de Tatil Dükkanı güvencesiyle belirlediğiniz Uzakdoğu turu için hızlı ve kolay bir şekilde yerinizi ayırtabilirsiniz.

EKONOMİK TURLAR

Yurtdışı turu fırsatlarını değerlendirmek istiyorsunuz, ancak tur fiyatlarının çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yurtdışı tur fiyatları gideceğiniz bölge ve zamana göre büyük farklılıklar gösterebilir. Ancak endişe etmenize hiç gerek yok, çünkü her bütçeye uygun yurtdışı turu bulabilmek mümkün. Eğer çok sınırlı bir bütçeniz varsa ekonomik yurtdışı turu seçeneklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ekonomik yurtdışı turu seçenekleri genellikle vizesiz turlar ve otobüslü turlardan oluşmaktadır. Ekonomik yurtdışı turu seçeneklerinden bir tanesi de trenle yurtdışı turu olabilir. Trenle ucuz yurtdışı turu bulma şansınız çok yüksek. Ekonomik tren turu ile birden fazla ülkeyi çok küçük bir bütçeyle keşfedebilirsiniz. En uygun ekonomik turlar Tatil Dükkanı güvencesiyle sizleri bekliyor. En çok tercih edilen ekonomik turlar olarak Baştanbaşa Rusya Turu , Otobüslü Yurtdışı Turları ve Bükreş Transilvanya Turu dikkat çekiyor.