hero image

Vizesiz Turlar

Tüm Dönemler

Vizesiz Turlar

43 tane tur listeleniyor.

Vizesiz Turlar

Yurt dışı hayalini hepimiz kurarız ve hem gezip görmek hem de öğrenmek için en uygun zamanı bekleriz. Yurt dışı tatil planları yepyeni şeyler keşfetmek için harika bir fırsat olabilir. Vize beklemeden, sadece tatilinize odaklanacağınız eşsiz bir serüvene hazır olun! 

VİZESİZ YURT DIŞI TURLARI

Vizesiz turlar, her sene turistlerin apayrı deneyimler yaşadığı muhteşem bir serüvene dönüşüyor. Vize işlemleri için vakit kaybetmeden sadece tatilinize odaklanmak vizesiz yurt dışı turları ile hiç zor olmayacak! 

TÜRKİYE'DEN VİZESİZ GİDİLEN ÜLKELER

Aniden gerçekleşmesi gereken tatilin işlemleriyle uğraşmaya yeterli vakti olmayanlar için tam bir kurtarıcı olan vizesiz turlar birbirinden güzel ülkelerden oluşuyor. Türkiye pasaportu ile vizesiz gidilen ülkeler de oldukça çeşitli ve alternatifli. Yeni yerleri keşfetmenin heyecanı, farklı lezzetleri tatmak gibi şeylerin güzelliğini yaşamak ve bunları güzel birer anı olarak hatırlamak harika bir duygu. Vizesiz tur avantajları elbette ki dönemsel olarak değişebiliyor. Türkiye’nin birçok noktasından İzmir, İstanbul başta olmak üzere hareket edebilirsiniz. Her yıl bir sürü tatil sever birçok yeni yer keşfediyor. Erken rezervasyon şansı ile bu tur gezisini çok daha uyguna getirenlerin ise keyfine diyecek yok. Yıl başını ya da daha başka birçok özel günü değerlendirebileceğiniz erken rezervasyon şansını kaçırmamak için sürekli takipte kalın deriz! Vizesiz turlar kapsamında vizesiz gidilebilen ülkeler arasında Balkan turu, Fas turu ve Maldivler’i gösterebiliriz. Phuket turu ve Kıbrıs turlarını da buna dahil edebiliriz. Özellikle de bayramda vizesiz turlar çok revaçta oluyor ve düzenleniyor. Vizesiz bayram turları rüyalarınızdaki tatil için oldukça doğru bir zaman oluyor. Bayram için apayrı fırsatlar sunan vizesiz turlar birçok alternatifi sunuyor. Belgrad’dan Maldivler’e kadar uzanan Türkiye’den vizesiz gidilen ülkeler oldukça kapsamlı. 

EN UCUZ VİZESİZ YURT DIŞI TURLARI

Vizesiz turlar ile gidileceğiniz birbirinden güzel ucuz yurt dışı turları mevcut. Hem Türkiye’den hem de dünyanın birçok yerinden bu turlara katılabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Her yıl bir sürü tatil sever birçok yeni yer keşfediyor. Erken rezervasyon şansı ile bu tur gezisini çok daha uyguna getirenlerin ise keyfine diyecek yok. Yıl başını ya da daha başka birçok özel günü değerlendirebileceğiniz erken rezervasyon şansını kaçırmamak için sürekli takipte kalın deriz! Vizesiz ve uygun turlar kapsamında gidilebileceğiniz ülkeler arasında Balkan turu, Fas turu ve Maldivler başta gelenlerden oluyor. Her yıl bir sürü tatil severin keşfettiği bu turları erken rezervasyon şansı ile kullanırsanız çok ekonomik hale getirebilirsiniz. Özel günleri kutlayabileceğiniz dönemlerdeki erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın ve kesinlikle takipte kalın! Her cebe uygun turlar ile hem ucuz hem de kaliteli bir tatile evet demek için daha fazla beklemeyin! Vizesiz tur fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı! 

PASAPORTSUZ GİDİLEBİLEN ÜLKELER

Seyahat etmek, yeni yerleri keşfetmenin heyecanı ve bir sürü yeni deneyim her zaman harika bir fikirdir. Üstelik Türkiye’den pasaportsuz olarak gidilebilen birçok ülke de mevcut. Sadece kimlik kartınızla giriş yapabileceğiniz bu güzel ülkelerin hem kültürlerine hem de estetiklerine hayran kalabilirsiniz. Gürcistan’dan Azerbaycan’a ya da Moldova’ya bir sürü seçeneğinizin olduğunu söyleyelim. Hem daha masrafsız bir seyahat geçirebilir hem de birbirinden güzel noktaları keşfedebilirsiniz. 

Ülkemizden pasaportsuz olarak gidebileceğiniz ülkeler arasında Ukrayna, Azerbaycan, Moldova ve KKTC var. Ukrayna’ya hem pasaportsuz hem de vizesiz gidebilir, uçak ile 2 saatin ardından bu güzel ülkenin keyfini çıkarabilirsiniz. En ünlü şehirleri olan Kyiv ve Lviv’i keşfetmek aslında bu kadar kolay! Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ise pasaport ve vize istemeyen bir başka popüler bölge. Birbirinden lüks ve konforlu otellerinde konaklayabilir, hem doğal güzelliklerini görebilir hem de Kıbrıs’ı keşfedebilirsiniz. Lefkoşa, Girne, Gazimağusa ve daha birbirinden güzel birçok ilçeleri deniz tatilinizde değerlendirmek harika bir fikir olacaktır. Denizi, otelleri ve gece hayatıyla rengarenk olan bu ülke pasaportsuz değerlendirebileceğiniz en iyi seçeneklerden oluyor gerçekten. Vizesiz turlara her şey dahil konseptler de mevcut olup konseptler dahilinde ulaşım, konaklama, yemek ve daha birçok olanağı da kapsayabilmektedir. Misafirperverliği, samimiyeti ve sıcakkanlılıklarına hayran kalarak gezebileceğiniz Azerbaycan da kimlik ile gezip keşfedebileceğiniz ülkelerden biri. Bakü’de en iyi otel ve turizm kompleksi ödülünü alan Alev Kuleleri’ni mutlaka görmelisiniz. Yine Bakü’de bulunan ve UNESCO Dünya Miras Listesi’ne giren Kız Kalesi de ülkenin simgelerinden oluyor. 

VİZESİZ BALKAN TURLARI

Birbirinden güzel Balkan şehirlerini keşfedeceğiniz rüya gibi turlar mevcut. Yurt dışı turları içinde de en fazla talep gören turlardan olduğunu söyleyebiliriz. Belgrad, Sofya, Yunanistan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Macaristan, Romanya ve çok daha fazlası…Her Balkan turunun özellikleri, süresi ve rotası farklı olmakla birlikte ortak amacı Balkan ülkelerinin tarihini, kültürel ve doğal hazinelerini keşfederek yepyeni noktalar gezmektir. Turlara dahil olan ülkelerin bazıları vizesiz geçiş imkânı tanırken bazıları tanımamaktadır. Rahatça gidip gezebileceğiniz bu ülkelerin başında Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Kosova ve Karadağ geliyor. Üsküp, Ohrid, Saraybosna ve Belgrad gibi birbirinden değerli ve zengin kültürel değerlere sahip şehirleri görmenin tam zamanı! Tatildükkanı’nında çoğu vizesiz olan Balkan Turları seçeneklerini de mutlaka inceleyin!

VİZESİZ YURT DIŞI TURLARI FİYATLARI

Yurt dışında vizesiz bir seyahate kim hayır diyebilir? İster Avrupa'da, ister Amerika'da, isterseniz Asya kıtasında eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Vize derdiyle uğraşmadan kolayca halledebileceğiniz, sadece pasaport ile gidip keşfedebileceğiniz yüzlerce yer mevcut. Londra bunun için harika bir başlangıç olabilir. Bununla birlikte birçok Avrupa şehrinin gece hayatını, mutfağını görmek ve deneyimlemek için çok uygun tatil seçenekleri sunuluyor. Vizesiz yurt dışı turları fiyatları da her cebe hitap ediyor diyebiliriz. Erken rezervasyon ve daha bir sürü fırsat gibi olanaklarla bu seyahati çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Hem yurt dışında birbirinden güzel ülkeleri görmüş olacak hem de kendinize apayrı deneyimler katacaksınız. Bu yüzden dönem dönem çıkan kampanya ve fırsatların takibinde kalın deriz! Böylece çok daha uygun ve birden fazla nokta görebileceğiniz bir deneyim yaşarsınız. 

Bu turlara kültür turlarını da rahatlıkla dahil edebiliriz. Kültür turu deyince akıllara ilk gelenler arasında da Balkan turu vizesiz turları oluyor. Hem tarihi hem de doğasıyla kendine hayran bırakıyor desek yanılmış olmayız. Balkan turu içerisinde birlikte ya da ayrı olarak seçebileceğiniz vizeli ya da vizesiz birçok ülke bulunuyor. Turunuzu seçmeden önce mutlaka gideceğiniz ülkeler hakkında bilgiler edinin. Çok daha keyifli bir hal alır geziniz. Vizesiz olarak gidebileceğiniz bazı şehir turlarından bahsedelim. Saraybosna turu, Üsküp, Ohrid, Belgrad turları bunlardan bazıları. 

Öncelikle Balkan turu içinde en çok beğenilenlerden olan Belgrad’da görmeniz gereken ilk yer ve şehrin en turistik yeri Kale Meydanı ve Belgrad Kalesi. Şehrin simgesi haline gelmiş olan kale turistler için oldukça ilgi çekici. Belgrad’a gidip de müze gezmeden çıkmak olmaz. Nikola Tesla Müzesi, Sırp kahramanı olarak anılan Nikola Tesla’nın deneylerini görme şansı sunuyor. Birçok farklı icadı da sergileniyor ve onu daha iyi anlamak adına bir adım atılıyor. Sıra Sırbistan Ulusal Müzesi’nde. Cumhuriyet Meydanı’nda konumlanan müzede birçok değerli sanatçının eserini görmek mümkün. Resim galerilerinden mimari eserlere kadar çeşitli eserler sergilenmekte. Taş Meydan da caddeleri ve bulvarlarıyla Yurtdışı turu ve Balkan turu turistlerinin ilk uğrak yerlerinden oluyor. Burası savaş zamanında tedavi amaçlı ve sığınak olarak hizmet vermiş.

Kısacası vizesiz yurt dışı turları için birbirinden güzel seçeneklerinizin olduğu ve bunları değerlendirmek için geç kalmamanız gerektiğini samimiyetle söyleyebiliriz. Hem fırsatları hem de dönem dönem yapılan kampanyaları takip ederek en güzel seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Balkanlar’dan KKTC’ye kadar birbirinden farklı alternatifiniz olduğunu unutmayın ve siz de hem uygun fiyatlarla birden fazla şehri keşfedin hem de bu şehirlerin güzelliklerinin, kültürünün ve mutfağının tadına varın!  

  

 

Daha Fazla Göster