hero image

Marmaris Otelleri

Tarih seçilmedi

Marmaris Otelleri

131 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 131 Tesis listeleniyor
131 tesisten 15 tesis listelendi.

Marmaris Otelleri Ve Marmaris Otel Fiyatları 2024

Akdeniz ve Ege'nin kesişme noktasında yer alan Marmaris , Muğla İli'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Yeşil ile mavinin buluştuğu benzersiz bir manzaraya sahip olan Marmaris , muhteşem plaj ve koyları, lüks ve butik otelleri, turkuaz renkli denizi, hareketli ve renkli gece hayatı, doğa ve su sporları olanakları ve sınırsız alışveriş seçenekleriyle öne çıkıyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen tatil merkezlerinden biri olan Marmaris yaz aylarında yerli ve yabancı milyonlarca turist ağırlıyor. Doğal güzellikleriyle birlikte birçok cazibe merkezine de ev sahipliği yapan Marmaris , Kleopatra Adası, Selimiye, Kleopatra Plajı, Marmaris Kalesi, İçmeler, Dalyan, Kızkumu Plajı, Marmaris müzeleri ve Marmaris çevresinde yer alan sessizlik ve huzur dolu köyleriyle Muğla'nın en beğenilen merkezlerinden bir tanesi. Marmaris ve çevresinde plaj ve koyların tadını çıkarırken, akşamları Marmaris gece hayatı zenginliğini tecrübe edebilir, günübirlik tekne turlarına katılabilir, aqua ve su parklarında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Muğla otel , Marmaris otel fiyatları , Marmaris son dakika fırsatları , Marmaris tatil , Marmaris tatil köyleri , Marmaris 5 yıldızlı oteller ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgiye Marmaris otelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

MARMARİS OTELLERİ

Muğla'nın en iyi otellerine ev sahipliği yapan Marmaris muhteşem bir doğa ile lüks tesisleri tek çatı altında birleştirme özelliğiyle dikkat çekiyor. Marmaris otelleri sundukları ayrıcaklı hizmetler ve üstün hizmet kalitesi nedeniyle yerli ve yabancı turist akınına uğruyor. Marmaris otelleri denince akla gelen tesisler Elegance Hotels International Marmaris Grand Yazıcı Club Turban Blue Bay Platinum Marmaris Green Nature Diamond İdeal Premium Hotel İdeal Pearl Hotel İdeal Prime Beach Angel's Marmaris İdeal Panorama Holiday Village Jdw Design Hotel Cosmopolitan Resort Maris Beach Orsmaris Boutique Hotel Rosy Apart Hotel Marmaris Beach Otel Luna Beach Deluxe Hotel Dora Beach Hotel Orka Hotel Nergis Beach Green Nature Resort & Spa Grand Yazıcı Club Marmaris Palace D Maris Bay Hotel Fortezza Beach Resort Elite World Hotel Marmaris ve Marti Resort Marmaris otel oluyor. Bu özel Marmaris otelleri listesinde yer alan tesisleri tercih ederek unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Marmaris otel fiyatları , Marmaris son dakika fırsat otelleri , Marmaris merkez otelleri , Marmaris 5 yıldızlı oteller ve çok daha fazlası Marmaris otelleri kategorisinde sizleri bekliyor.

MARMARİS ERKEN REZERVASYON

Türkiye?de yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği merkezlerden biri olan Marmaris butik otelleri , Marmaris 5 yıldızlı oteller ve birçok farklı konaklama seçeneği sunmasına rağmen çok sayıda turist ağırlamaktadır. Özellikle yaz döneminde milyonlarca turist ağırlayan Marmaris otelleri için müsaitlik bulmak kolay değil. Marmaris son dakika rezervasyonlarda normal fiyatların çok daha üzerinde bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer tatil için Marmaris otelleri tercihi yapacaksanız erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Erken rezervasyon fırsatları ile belirlediğiniz otelde çok daha uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Planlarınızın değişebileceğini düşünüyorsanız en iyi fiyat garantisi ile birlikte iptal güvencesi de alarak tatilinizi güvence altına alabilirsiniz. Marmaris otel fiyatları , Muğla otel fiyatları , Marmaris tatil köyleri ve çok daha fazlası için erken rezervasyon otelleri kategorisini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

MARMARİS HAVA DURUMU

Ege ve Akdeniz bölgelerinin birçok kıyı tatil bölgesinde olduğu gibi Marmaris de yılın büyük bir bölümünü güneşli olarak geçirmektedir. Marmaris hava durumu dikkate alındığında Nisan ayı başından Ekim ayı sonuna kadar bu merkezde denize girmek mümkündür. Marmaris hava durumu kapsamında Ocak aylarında sıcak 6 dereceye kadar düşerken, Temmuz ve Ağustos aylarında sıcaklılar 36 dereceye kadar çıkmaktadır. Marmaris hava durumu genellikle yüksek sıcaklıklarda olduğu için ortalama deniz suyu sıcaklıları da 15 ile 26 derece arasında değişiklik göstermektedir. Kış döneminde bol yağış alan Marmaris bölgesi yaz aylarında bolca güneş almaktadır.

MARMARİS GEZİLECEK YERLER

Muğla'nın Bodrum ile birlikte en çok gezilecek bölgesine sahip olan merkezi Marmaris sizleri de büyülü dünyasına davet ediyor. Bördübet Koyu, Gökova Körfezi, Selimiye, Dalyan, Bayır Köyü, Karacasöğüt, Kleopatra Adası, Yalancı Boğaz, Marmaris Kalesi, Turgut Köyü, Marmaris Arkeoloji Müzesi, Günnücek ve Kızkumu Plajı yolunuz Marmaris bölgesine düşerse mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor.

MARMARİS KALESİ

1522 yılında Osmanlılar tarafından yapılan Marmaris Kalesi 7 ayrı kapalı alana sahip. 2 arkeoloji salonu ve 1 etnoğrafya salonu bulunan Marmaris Kalesi muhteşem bir manzara eşliğinde misafirlerini ağırlamaktadır. Kalenin diğer bölümleri ise sanat galerisi ve depo olarak kullanılmaktadır. Marmaris bölgesine hakim bir manzarası olan Marmaris Kalesi bölgenin tarihi dokusunu keşfetmek isteyen turistlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken noktalardan bir tanesi.

KLEOPATRA PLAJI KLEOPATRA ADASI

Sedir Adası olarak da bilinen Kleopatra Adası Marmaris merkezden 16 km uzaklıkta yer almaktadır. Kleopatra Adası için ulaşım Çamlı İskelesi'nden teknelerle sağlanmaktadır. Kleopatra Adası eski Mısır efsanelerinden Kleopatra'nın da bu bölgede yüzdüğüne inanılan Kleopatra Plajı bölgesine de ev sahipliği yapmaktadır. Altın sarısı kumsalı ve turkuaz renkli denizi ile ünlü Kleopatra Plajı bölgeyi ziyaret edenlerin görülecek yerler listesine eklemesi gereken merkezler arasında yer alıyor. Ek olarak, bu bölgede Cedrae Antik Kenti kalıntıları, şehir duvarları ve antik tiyatro da bulunuyor.

DALYAN

Sazlık kanal nehirleri, antik kent kalıntıları, termal kaynakları, caretta carettaların üreme alanı İztuzu Plajı, Kaunos Kaya Mezarları ve çamur banyosu alanlarıyla ünlü Dalyan Marmaris merkezden 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Marmaris merkezden günübirlik tekne turlarıyla da Dalyan bölgesinin benzersiz güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Marmaris merkezden Dalyan bölgesine 2 saatlik bir tekne yolculuğu ile ulaşmanız mümkün. Marmaris bölgesinin en güzel koylarına ev sahipliği yapan Dalyan Muğla bölgesinin en benzersiz merkezleri arasında yer alıyor.

MARMARİS PLAJLARI

Yeşil ile maviyi birleştiren kusursuz güzellikteki plajlarıyla ünlü Marmaris yurt içinde tatil yapmak isteyenlerin mutlaka listesine eklemesi gereken yerlerden bir tanesi. Marmaris merkezden İçmeler beldesine kadar uzanan yaklaşık 8 km'lik bir plaj ve sahil hattı olan Marmaris plajları ile büyük beğeni topluyor. Marmaris bölgesinin bilinen en büyük plajları Uzunyalı Plajı ve Marmaris Halk Plajı'dır. Marmaris merkezden 8 km uzaklıktaki İçmeler Plajı da şehir merkezinden uzakta deniz kum ve güneş keyfi yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir plaj olarak dikkat çekiyor. Marmaris plajları birçok su sporunun yapılabildiği plajlardır. Ek olarak, Marmaris çevresinde görmeniz gereken tatil beldeleri ve plajlar bulunmaktadır. Bu plajlardan öne çıkanları Kızkumu plajı, Kleopatra plajı, Kumlubük plajı, Turunç plajı, Çiftlik plajı ve Akyaka plajı olarak sıralanabilir.

MARMARİS TEKNE TURLARI

Marmaris bölgesinin en önemli etkinliklerinin başında günübirlik tekne turları geliyor. Marmaris merkezde sahil boyunca uzanan Uzunyalı Plajı ve İçmeler Plajı çevresinde bulunan tur tekneleri ile muhteşem Marmaris koylarını keşfedebilirsiniz. Günübirlik turlara katılarak bölgenin ünlü adaları, koyları ve plajlarını gezebilir, Marmaris bölgesinin en güzel yerlerinde deniz kum ve güneş keyfi yapabilirsiniz. Eğer tatil için yolunuz Marmaris bölgesine düşecekse mutlaka günübirlik tekne turlarına katılmanızı tavsiye ediyoruz. 
 

Daha Fazla Göster