hero image

Sanatçılı Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

Sanatçılı Oteller

25 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 25 Tesis listeleniyor
25 tesisten 15 tesis listelendi.

Sanatçılı Oteller 2024

Özel günlerde nereye gitmek istediğinizi düşünüyor olabilir ve konuda kararsız hissedebilirsiniz. İster yılbaşı için ister balayı ya da farklı özel günlerinizi geçirmek adına Abant, Antalya, Marmaris, Uludağ, Kıbrıs ve diğer tatil beldelerinde bulunan oteller arasından ünlü sanatçıların sahne aldığı tesisleri sizler için sıralayalım ve seçenekleri az da olsa daraltmış olup karar vermenizi kolaylaştıralım. Tatil planınızı yaparken otel seçiminizi istediğiniz sanatçının sahne aldığı noktaya göre yapabilirsiniz.

Özellikle bayram ve yılbaşı dönemlerinde, değerli sanatçılar Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin lüks otellerinde sahne alarak harika bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Hadise, Tarkan ve daha birçok ünlü isim bilhassa yılbaşı tatilinde Kıbrıs’ta rüzgar gibi esiyor!

KIBRIS SANATÇILI OTELLER

Lüks otelleri ve eşsiz doğasıyla turizmin önemli noktalarından olan Kıbrıs aynı zamanda eğlencenin merkezi elbette! Sahne aldığı sanatçılarla da adından sürekli söz ettiriyor yavru vatan. Kıbrıs sanatçılı oteller listemizdeki tesisler de yıl boyu sizleri eğlendirirken birkaç Kıbrıs oteli sıralayalım; Elexus Hotel, Merit Park Hotel , Kaya Palazzo Resort , Limak Cyprus Deluxe Hotel , Nuhun Gemisi Deluxe Hotel Spa, Salamis Bay Conti  bunlardan bazıları olup özel gala programlarıyla bütün dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar. Özel günlerinize renk katmak istiyorsanız hem konaklama hem transferi içinde barındıran paketlerle ekonomik bir Kıbrıs konaklaması yaparak sanatçılı otellerin tadını çıkarabilirsiniz.

ANTALYA SANATÇILI OTELLER

Yurtiçinde tatil yapmak istiyorum diyenlerdenseniz Antalya otelleri bunun için harika bir seçenek oluyor. Belek ve Side otelleri, konforları ve lüksleriyle milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Sueno Hotels Deluxe Belek ve Sueno Hotels Beach Side bunlardan bazıları. Dört mevsimin de tadını çıkarabileceğiniz bu eşsiz oteller sizleri bekliyor!

BODRUM SANATÇILI OTELLER

Sanatçıların ve sosyetenin çok fazla tercih ettiği merkezlerden olan Bodrum otelleri özel tatiliniz için apayrı bir deneyim sunuyor. Bodrum'un güzel denizinin tadını çıkarmanın haricinde her anınızı dolu dolu geçirmek ve müzikle tatilinizi taçlandırmak istiyorsanız Azka Hotel Bodrum’u tercih edebilirsiniz.

ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI

Hem Türkiye’de hem de Kıbrıs’ta ekonomik fiyatlarla konaklayabileceğiniz oteller var elbette! Erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Rüyalarınızın tatilini dilediğiniz otelde yaşayabilir erkenden atacağınız adımlarla büyük avantajlar yakalayabilir ve bir servet ödemek zorunda kalmadan dört dörtlük tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster