hero image

Girne Otelleri

60 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 60 tesis
60 tesisin 15 tanesini görüntülediniz 15 / 60 tesis

Girne Otelleri Ve Girne Otel Fiyatları 2024

Girne otelleri Kuzey Kıbrıs'ta en çok rağbet gören otelleri bünyesinde barındırmaktadır. Kuzey Kıbrıs'ta tatil yapmak isteyenler için her bütçeye uygun Girne otelleri tatildükkani.com'da sizleri bekliyor.

Yavru vatanda tatil yapmak isteyenler Girne otelleri tercihinde bulunabilirler. Girne, Kuzey Kıbrıs'ın aynı zamanda en gözde işletme ve eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Girne bölgesinde bulunan en popüler oteller içinde; Elexus Hotel Resort Spa, Kaya Palazzo Resort , Merit Park Hotel , Merit Crystal Cove Hotel , Merit Royal ve Merit Royal Premium Hotel, Cratos Hotel, Les Ambassadeurs Hotel, Lords Palace Hotel'i sayabiliriz. Bünyelerinde, spa, güzellik merkezi, butik gibi işletmeleri de bulunduran Girne otelleri için belirlediğiniz tarih ve fiyat aralığında seçim yapmak için dilerseniz tatildukkani.com web sitemizden dilerseniz de 444 10 31 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve sizin için en ideal Girne otelini seçebilirsiniz.

Girne'de tatil yapmak için daha hesaplı Girne otelleri de tercih edebilirsiniz. Ucuz Girne otelleri içinde ise The Savoy Ottoman Palace Hotel, Denizkızı Hotel, Denizkızı Royal Hotel, Dome Hotel, The Colony Hotel, Mc Palace Hotel, Lord's Residence Butik Otel, Grand Center Boutique Hotel, City Hotel, Lapida Garden Hotel, Bare Hill Holiday Village, Grand Pasha Kyrenia Hotel Spa, Korineum Golf Resort ve Bella View Art Boutique Hotel'i sayabiliriz.

Girne'de tatil yapmak için avantajlı fırsatlarımızı, en uygun fiyatlar ile tatildukkani.com'da keşfedin çünkü biz tatile hep açığız!
 

Daha Fazla Göster

Kıbrıs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular