Sarıkamış Kars

Sarıkamış Hakkında

Türkiye'nin en önemli tarihi ve kültürel şehirlerinden biri olan Kars'a gittiniz mi? Sarıkamış otelleri için Kars tatiliniz için ideal bir seçim olacaktır. Doğu Anadolu'nun büyülü şehri Kars binlerce yıllık tarihiyle insanları kucaklıyor.

Kars hem gözünüze hem de damak tadınıza uygun bir şehir. Özellikle kaz ciğeri ve eski kaşarıyla nam salmış olan Kars'ta yüzyıllar boyunca yaşamış olan farklı kültür ve medeniyetlere ait birbirinden tarihi ve önemli eserler bulunuyor. Bunlar içinde Kars Büyük Katedral, Ani Harabeleri, Kars Kalesi, Kars Selçuklu Sarayı ve Tigran Honents Kilisesi'ni sayabiliriz. Ayrıca Kars'ın doğal güzellikleri arasında yer alan Asboğa Gölü ve Allahuekber Dağları Milli Parkı da görülmesi gereken yerlerdendir.

Kars denilince ilk akla gelen şeylerden biri de Sarıkamış kayak merkezidir. Türkiye'nin en ideal kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış otelleri ile ve çevresindeki aktivite merkezleri ve olanaklarla şöhretini arttırmaktadır. Siz de bu büyülü şehri keşfetmek ve farklı ve keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız eğer tatil dükkanı adresinden en avantajlı şekilde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Snowflake Hotel

Snowflake Hotel

Kars / Sarıkamış
Yarım Pansiyon
97
%15
İndirim
1,764
1,500
  • Yetişkin oteli
White Park Hotel Kars

White Park Hotel Kars

Kars / Sarıkamış
Tam Pansiyon Plus
97
%22
İndirim
825
644
  • 1.Çocuk 0-7 yaş ücretsiz
  • Denize Sıfır