Pine Bay Club

Oda & KahvaltI
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
 • Pine Bay Club
  Aktivite
check-in
check-out
Genel Özellikler
Açık Restoran (Evet)
Bar (Ücretli)
Çamaşırhane (Ücretli)
Döviz Bürosu (Var)
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Kuru Temizleme (Ücretli)
Oto Park (Ücretsiz)
Tv Odası (Var)

KIBRIS GİRİŞ KURALLARI
* KKTC’ye girişte çift aşılı veya hastalığı geçirmiş misafirler negatif PCR sonucu ile adaya karantinasız girebilir.


* 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren KKTC’ye gelecek 18 yaş ve üzeri kişilerin yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR test sonucu ile adapass.gov.ct.tr adresindeki yolcu formunu doldurmaları ve QR Kod almaları gerekmektedir.


* Aşısız ve hastalığı geçirmemiş olan misafirler negatif PCR sonucu olsa bile 5 gün karantina uygulaması vardır. Ayrıca aşısız kişilere giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.


* Çift aşısı olan ve son doz aşısı üzerinden 14 gün geçmiş olan misafirlerimiz 0-72 saat aralığında yurtdışı negatif PCR testi ile adaya giriş adaya giriş sağlayabilir. (0-5 yaş çocuklardan aşı ve PCR istenmemektedir.) Buna hastalığı geçirmiş misafir de dahildir .


* Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180 gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi. Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca Pcr testi istenecektir.


* Son 72 saat geçerli olacak şekilde negatif PCR testi (Yurtdışı için geçerli olan PCR testi)


* Adaya gelişlerde çift aşılı olan misafirlerin yanlarında çocuk bulunuyor ise 6 yaşını dolduran çocuklarda PCR zorunluluğu vardır ve dönüşte de çocuklar için PCR zorunluluğu vardır. Yetişkinlere yoktur.


* Tek aşıyla adaya giriş karantinasız giriş sağlanmamaktadır. 5 gün Karantina zorunluluğu vardır


* Ada da gece 00:00’dan sonra dışarı çıkma yasağı vardır.


* Karantinasız ve çift aşı olan misafirler tesisten çıkıp adayı gezebilirler.


* 18 yaş altına aşı zorunluluğu yoktur. Aşıyla gelen ebeveynleri ile negatif pcr testi ile giriş sağlayabilirler.


* Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir .
PİNE BAY CLUB
Pine Bay Club sahil şeridindeki ana yol üzerinde ve Kıbrıs'ın kuzeyindeki güzel Girne kentinde, deniz kıyısına sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Pine Bay Club 2012 yılında tamamen yenilenmiştir ve sizi modern bir şekilde dekore edilmiş yeni villa ve süitlerde benzersiz bir konaklama deneyimine davet etmektedir. Havuzu ve çeşitli aktivite olanaklarıyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz Pine Bay Club Girne bölgesinde unutulmaz anılar biriktirebilmeniz için sizleri bekliyor. 

PİNE BAY CLUB KIBRIS
Pine Bay Club Kıbrıs özel tasarlanmış 24 geniş daire ve beş Akdeniz tarzı villadan oluşmaktadır. Pine Bay Club Kıbrıs Akdeniz ve Tropik bitkiler, Roma sütunları ve terakota geçitlerle süslenmiş, göz alıcı bahçelerle çevrili olup, ayrı bir Roma havası sunmaktadır. Özel mimari yapısıyla Girne'nin tarihi dokusuna da ışık tutan Pine Bay Club Kıbrıs ekonomik ve tarih kokulu Kıbrıs otelleri arasında yer almaktadır. Siz de tatil yaparken tarihi bir ortamda konaklamak istiyorsanız Pine Bay Club Kıbrıs tercihi yapabilirsiniz. 

Oda Kahvaltı
Kahvaltı (Set Menü)

Denize Mesafe (800 m)
Havalimanı Uzaklık (30 Km)
Şehir Merkezine Mesafe (7 km)

Aile Oteli
Çocuk Dostu

Bilardo Salonu (Ücretli)
Dart (Ücretsiz)

Açık Havuz

Çocuk Havuzu
Mini Club
Oyun Parkı

Benzer Tesisler