Lord's Residence Butik Otel

Oda Kahvaltı
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
 • Lord's Residence Butik Otel
check-in
check-out
Genel Özellikler
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli)
Açılış Yılı (2018)
Oda Sayısı (9 Oda)
Genel Bilgi
LORDS RESİDENCE BUTİK OTEL
Kıbrıs'ın incisi Girne'de gotik mimari özellikleri taşıyan tarihi bir binada misafirlerini karşılayan Lord's Residence butik hizmet anlayışıyla Kıbrıs'ta keyifli bir konaklamanın yeni adresi olarak karşımıza çıkıyor. Girne merkezde bulunan Lord's Residence 9 adet konforlu butik odasıyla sizi bekliyor. Lords Residence Butik Otel sunduğu üstün hizmet kalitesi ile Kıbrıs otelleri arasında öne çıkıyor. Farklı bir tatil tecrübesi yaşamak isteyenleri Girne'ne ye davet eden Lords Residence Butik Otel unutulmaz bir deneyim vadediyor.

LORDS RESİDENCE KIBRIS
Kıbrıs'ın tarihi dokusunu tatil boyunca hissetmek isteyenler için özel olarak dizayn edilmiş olan Lords Residence Kıbrıs merkezi konumu ve özel mimarisiyle dikkat çekiyor. Sadece 9 oda ile hizmet vermesine rağmen yerli ve yabacı turistlerden yoğun ilgi gören Lords Residence Kıbrıs oda kahvaltı konsepti ile misafirlerini ağırlıyor. Kıbrıs'ın hareketli gece hayatına katılmak isteyenler için çok merkezi bir konumda yer alan bu özel tesis, hem şehir hem de butik otel özelliklerini taşıyor. Girne'de benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Lords Residence Kıbrıs sizleri bekliyor.
Genel Uyarılar

Transfer hizmeti alınması durumunda bu hizmet Colony Otel’den sağlanmaktadır.

KIBRIS'A SEYAHAT SÜRECİ
Türkiye ve 3.ülkelerden KKTC’ye giriş yapacak kişiler, KKTC’ye giriş tarihinden önceki 3 gün içerisinde yapılmış negatif PCR test sonucunu ibraz etmek koşulu ile giriş yaparak 10 (on) gün karantina uygulamasına tabi olacaklar ve karantina bitiminde PCR testleri yapılacaktır.
PCR TEST PROSEDÜRÜ
1- Yurtdışına çıkacak kişiler için il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen yerlerde ve belirlenen kişilerce alınacak olan PCR numuneleri, Bakanlıkça yetkilendirilmiş Covid 19 tanı laboratuvarları arasından il sağlık müdürlüğünce belirlenerek tetkikleri yapılacaktır


2- Kişiler (Vatandaş yabancı ayrımı olmaksızın), yurtdışına çıkışlarını belgeyen (bilet, davetiye, öğrenim belgesi, dilekçe gibi. ) belgeler ile birlikte il sağlık müdürlüğünce belirlenecek yerlere başvuracaktır. Başvuru esnasında 250 Türk Lirası tetkik bedelini belirlenen hesap numarasına yatıracaklar ve yatırmış olduklarına dair belgeyi de ibraz edeceklerdir.
Alıcı: Halk Sağlık Genel Müdürlüğü
Banka: Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi
IBAN No: TR70 0001 2009 4520 0005 0000 41
3- Yapılan testlerin sonuçlarına kişiler PDF olarak E-Nabız’dan ulaşabilecek olup ayrıca onay aranmayacaktır. E-Nabız sistemine kayıtlı olmayan kişiler il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen merkezlerden sonuç raporu alabilecektir.

Oda Kahvaltı
İçecekler (Tüm İçecekler Ücretli)
Kahvaltı (Açık Büfe)
Konsept Bilgisi

Kahvaltı hizmeti otel dışında sağlanmaktadır.

Denize Mesafe (400 m)
Havalimanı Uzaklık (42 Km)
Şehir Merkezine Mesafe (1 km)
Konum Bilgisi Tesis Girne merkezde bulunmaktadır.

Butik Otel
Şehir Oteli

Benzer Tesisler