Kızılcahamam

Türkiye'nin başkenti olan Ankara ülkemizin en önemli şehirlerinin başında gelmektedir. Ankara; başta Anıtkabir olmak üzere birbirinden önemli değerleri bünyesinde bulunduran bir ilimizdir. İç Anadolu bölgesinde bulunan Ankara aynı zamanda termal otelleri ile de ünlüdür. Ankara Kızılcahamam bölgesi şifalı sularıyla nam salmış bir termal merkezdir. Kızılcahamam otelleri sizi termal suyun şifası ve ev konforundaki olanaklarıyla karşılayacak. En güzel Kızılcahamam otelleri tatil dükkanında sizleri bekliyor.

Ankara'nın kuzeyinde yer alan Kızılcahamam kaplıcaları ve doğasıyla dikkat çeken bir yer. Şifalı sularıyla bedeninizdeki ve ruhunuzdaki stres ve yorgunluğu Kızılcahamam kaplıcalarında atabilirsiniz. Kızılcahamam'ın meşhur termal sularının faydaları ise saymakla bitmez. Solunum sistemi hastalıkları, zührevi hastalıklar, kas iskelet rahatsızlıkları, kalp dolaşım hastalıkları, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, mide bağırsak hastalıkları şifalı suların iyi geldiği hastalıklardır.

4000 yıllık bir geçmişi bulunan Kızlcahamam bünyesinde birçok tarihi eseri de bulunduruyor. Burada görmeniz gereken yerler arasında; Alicin Manastırı, Başköy Kalesi, Abacı Peri Bacaları ve Soğuksu Milli Parkı yer alıyor. Kızılcahamam otelleri konusunda size en iyi rehber tatildukkani.com olacaktır. Kızılcahamam'ı keşfetmeye hazır olun.

Daha Fazla Göster
MEKANLAR

Yakınında Neler Var?