Kızılcahamam Ankara

Kızılcahamam Hakkında

Türkiye'nin başkenti olan Ankara ülkemizin en önemli şehirlerinin başında gelmektedir. Ankara; başta Anıtkabir olmak üzere birbirinden önemli değerleri bünyesinde bulunduran bir ilimizdir. İç Anadolu bölgesinde bulunan Ankara aynı zamanda termal otelleri ile de ünlüdür. Ankara Kızılcahamam bölgesi şifalı sularıyla nam salmış bir termal merkezdir. Kızılcahamam otelleri sizi termal suyun şifası ve ev konforundaki olanaklarıyla karşılayacak. En güzel Kızılcahamam otelleri tatil dükkanında sizleri bekliyor.

Ankara'nın kuzeyinde yer alan Kızılcahamam kaplıcaları ve doğasıyla dikkat çeken bir yer. Şifalı sularıyla bedeninizdeki ve ruhunuzdaki stres ve yorgunluğu Kızılcahamam kaplıcalarında atabilirsiniz. Kızılcahamam'ın meşhur termal sularının faydaları ise saymakla bitmez. Solunum sistemi hastalıkları, zührevi hastalıklar, kas iskelet rahatsızlıkları, kalp dolaşım hastalıkları, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, mide bağırsak hastalıkları şifalı suların iyi geldiği hastalıklardır.

4000 yıllık bir geçmişi bulunan Kızlcahamam bünyesinde birçok tarihi eseri de bulunduruyor. Burada görmeniz gereken yerler arasında; Alicin Manastırı, Başköy Kalesi, Abacı Peri Bacaları ve Soğuksu Milli Parkı yer alıyor. Kızılcahamam otelleri konusunda size en iyi rehber tatildukkani.com olacaktır. Kızılcahamam'ı keşfetmeye hazır olun.

Cam Thermal Resort & Spa

Cam Thermal Resort & Spa

Ankara / Kızılcahamam
Alkolsüz Her Şey dahil
83
%15
İndirim
230
195
  • 1.Çocuk 0-5 yaş ücretsiz
  • 2.Çocuk 0-2 yaş ücretsiz
Patalya Thermal Resort Hotel

Patalya Thermal Resort Hotel

Ankara / Kızılcahamam
Yarım Pansiyon
68
%8
İndirim
190
174
  • 1.Çocuk 0-6 yaş ücretsiz
  • Denize Sıfır
Başak Termal Hotel

Başak Termal Hotel

Ankara / Kızılcahamam
Yarım Pansiyon
60
%5
İndirim
125
118
  • 1.Çocuk 0-6 yaş ücretsiz
  • Denize Sıfır