hero image

Kızılcahamam Termal Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

Kızılcahamam Termal Oteller

4 tesisten 4 tesis listeleniyor 4 / 4 Tesis listeleniyor
Tüm oteller listelendi.

Kızılcahamam Termal Oteller 2024

Ankara’nın kuzeyinde konumlanan Kızılcahamam, termal kaplıcaları ile adından sıkça söz ettiriyor. Termal otelleri ile yerli ve yabancı pek çok turistin gözdesi olan Kızılcahamam, kaplıca tatilinin yanı sıra içerisindeki aktiviteleri ile de sizlere birçok şey katacaktır. Sosyal aktivitelerden ören yeri gezilerine kadar katılacağınız birbirinden farklı olanaklar sayesinde ise kültür turizmi gerçekleştirmiş olacaksınız. Kızılcahamam her ne kadar termal otelleri ile ilgi görse de kaplıca ve termal otellerinden başka daha uygun fiyatlara sahip apart ya da pansiyonların da bulunduğunu belirtelim. Çoğunlukla oda kahvaltı olarak hizmet veren bu pansiyonlar, her bütçeye hitap ettiği gibi herkesin zevkine göre de bir şeyler bulabilmesini sağlar. Kızılcahamam otelleri, aynı zamanda ihtiyaç duyacağınız hizmet ve olanakları da bünyesinde barındırır. Kızılcahamam otel arasından en çok termal otellerin tercih edildiğini ise söylemeden geçmeyelim. Bölgede doğal kaynaklar bulunduğu için birçok sayıda konaklama tesisine denk gelebileceğiniz Kızılcahamam Ankara, sağlık turizm açısından diğer bölgelere nazaran daha popülerdir.

Kızılcahamam termal oteller, doğanın tam ortasında, nefes kesen bir manzaraya karşı kurulu olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kızılcahamam çiftlere özel havuzlu termal oteller ya da 5 yıldızlı termal oteller gibi konseptleriyle hizmet veren Kızılcahamam oteller, sağladığı konfor dışında şifalı termal suları ile de yoğun talep görmektedir. Üstelik bu termal suların romatizmal hastalıklar başta olmak üzere sindirim sistemi rahatsızlıkları, kemik eklem ağrıları, kadın hastalıkları ve böbrek rahatsızlıkları gibi birçok hastalığın tedavisine iyi geldiği bilinmektedir. Ankara’ya 80 kilometrelik bir mesafede yer alan Kızılcahamam hem günübirlik hem hafta sonu hem de uzun tatil dönemleri için tercih edilebilecek potansiyelde bir lokasyondur.

Kızılcahamam Termal Otel Fiyatları

Oda, oda kahvaltı, tam ve yarım pansiyon şeklinde faaliyet gösteren Kızılcahamam termal otel fiyat konusunda herkesin bütçesine hitap ederek gelenlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Yılın her mevsimi fazla rağbet gören Kızılcahamam termal, günlük fiyat konusunda dönemden döneme değişkenlik gösterebilir. Kızılcahamam termal otel fiyatları gelinen döneme ve otelin bünyesinde barındırdığı hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde lüks olarak nitelendirebilecek otellerde oldukça ucuza kalabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Özellikle yaz mevsiminde gelmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalı ve böylece yoğun sezonda yer bulamam düşüncesinden kurtulmalısınız. Öte yandan Kızılcahamam otel fiyatları, diğer bölgelerdeki termal otellere nazaran çok daha uygundur.

Konfor ve rahatlığıyla sizi zirveye taşıyan bu oteller, zengin yemek menüleri ile iştahınızı kabartırken içerisindeki bol aktivite seçenekleri ile de canınızın sıkılmasını önler. Unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanızı amaç edinen Kızılcahamam kaplıca otelleri, termal havuz, hamam ya da spa hizmetleri ile tüm yılın yorgunluğunu atmanızı sağlar. Sadece şifalı termal suları için değil aynı zamanda farklı sosyal aktiviteleri, kültür turları, çeşitli kamplar ve iş toplantıları ile de ilgi görmektedir. Eğer tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve tek bir paket halinde değerlendirmek isterseniz, her şey dahil Kızılcahamam termal otellerini tercih edebilirsiniz.

Kızılcahamam Kaplıca Termal Otel

En çok romatizma ve eklem ağrısı, mide ve bağırsak hastalıkları gibi rahatsızlıklara sahip insanların tercih ettiği kaplıca termal otel Kızılcahamam, her yıl yaz kış demeden şifa bulmak için kullanılıyor. Her bütçeye hitap eden Ankara Kızılcahamam otelleri, lüks ve konforu bir arada buluşturmasıyla unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Havaalanı servisi dışında yarım pansiyon veya tam pansiyon konaklama hizmeti veren bu oteller, voleybol ve basketbol sahaları, termal havuz, açık ve kapalı havuz, spa, hamam, güzellik salonu ve restoran gibi daha pek çok olanağa ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca çocuklarınızı da düşünen Kızılcahamam termal oteller, çocuk bakımı, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı ve kulübü gibi olanakları da içerisinde barındırır.

Kızılcahamam Gezilecek Yerler

Sağlık turizmi dışında Ankara Kızılcahamam bölgesi hem kültür hem de doğa turizmi bakımından tahmin edemeyeceğiniz kadar geniş bir yelpazeye sahip. Kızılcahamam kaplıcaları dışında restoranları ile de bir hayli sükse yapmıştır. Yöresel mutfağı ile damak zevkinize hitap eden bu bölgede hamur ve et gibi ürünlerin yanı sıra bölgeye has otlar daha çok ağırlıklıdır. Buraya kadar gelmişken bir restoranda yöresel tatların tadına mutlaka bakmalısınız. Yemeklerin dışında biraz da gezilecek noktalarından bahsedelim. Geldiğinizde Abacı Peribacaları, Soğuksu Milli Parkı, Alicin Manastırı, Beşkonak fosil yatakları, Karagöl ve Güvem bazalt sütunları gibi pek çok noktayı ziyaret etmelisiniz.

Kızılcahamam Termal Oteller Hakkında Merak Edilenler;

Kızılcahamam’da hangi kaplıcaya gidilir?
Kızılcahamam Büyük Kaplıca, bu bölgede gidebileceğiniz en popüler kaplıcalar arasındadır.

Kızılcahamam termal otelleri fiyat ortalaması nedir?
Konsept, hizmet kalitesi ve konum gibi özelliklere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda sezon yoğunluğu da fiyatları etkileyen önemli bir detaydır. Sonbahar ve kış aylarında termal tesislere olan yoğunluk arttığı için fiyat aralıkları da ona göre artmaktadır.

Kızılcahamam termal otelleri sunulan hizmetler nelerdir?
Her termal otelin kendine has özellikleri ve hizmetleri olsa da genel olarak hepsinde termal havuz, odada sıcak termal su, hamam, sauna ve masaj gibi spa olanakları bulunuyor.

Daha Fazla Göster