hero image

Kazdağları Termal Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

Kazdağları Termal Oteller

129 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 129 Tesis listeleniyor
129 tesisten 15 tesis listelendi.

Kazdağları Termal Oteller - En Uygun Kazdağları Kaplıcaları

Bol oksijen depolayacağınız ve doğal güzellikleri arasında kaybolacağınız Kazdağları, kuşkusuz Türkiye’nin en güzel tatil rotalarından biridir. Meşe, çam, gürgen ve zeytin gibi yemyeşil ağaçlarla kaplı bir cennet olan Kazdağları, milli park olarak ilan edilmiş ve koruma altına alınmıştır. En yüksek tepesine çıkıp manzarasına hayran olacağınız Kazdağları, etkileyici atmosferi ile resmen gelenleri kendine aşık ediyor. Kaplıca ve termal kaynaklarının yanı sıra termal otelleri ile de bir hayli dikkat çeken Kazdağları hem kusursuz hem de oldukça ekonomik bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlar. Termalin tam merkezi konumunda olan Kazdağları termal otel için erken rezervasyon dönemlerindeki kampanyalardan yararlandığınız takdirde büyük indirim fırsatlarına erişebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde en iyi yerlerde uyguna konaklama şansı elde etmiş olacaksınız.

Yılın her döneminde ziyaret edip konaklayabileceğiniz Kazdağları termal oteller, her şey dahil termal otelleri veya tam donanımlı termal otelleri gibi pek çok farklı konseptte hizmet vermektedir. Birçok hastalığı tedavi eden ve şifa sağlayan termal sularıyla gönüllerde taht kuran Kazdağları termal, manzarasının güzelliği ile büyülerken aynı zamanda otellerinin konforluğu ile de keyifli bir tatil deneyimi yaşatır. Doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin ilk duraklarından biri olan Kazdağları termal oteller, taş mimarilere sahip tesisler, butik oteller ve termal oteller gibi birçok farklı alternatifleriyle hizmet veriyor. Kaz dağları kaplıca konusunda sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağı gibi her konuda sizleri memnun ederek geri dönmenizi amaç edinir.

Kazdağları Gezilecek Yerler ve Yapılacak Aktiviteler

Kazdağları’na geldiğinizde Kazdağları Milli Parkı, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ve Adatepe Zeytinyağı Müzesi gibi popüler noktalarına gitmeden döneyim demeyin! Gezilecek yerler dışında Kazdağları’nda Jeep Safari turuna katılarak doğanın güzelliğine yakından tanıklık edebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber doğa sporu ve trekking gibi hareketli ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Şifalı sulara sahip kaplıcalarda dilediğiniz gibi keyif yapabilirsiniz. Şelale veya göllerinin serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bol bol doğa fotoğrafı çekebilirsiniz. Son olarak sevdiklerinizle ya da arkadaş grubunuzla kampta yapabilirsiniz. Eğer doğanın tadını keyifli bir şekilde çıkarmak isterseniz, ilkbahar aylarında buraya gelebilirsiniz. Yaz aylarında ise bu bölgeye yakın yazlık tatil beldelerinde denizin tadını çıkarıp güneşlenebileceğinizi söyleyelim.

Kazdağları Termal Otelleri Hakkında Merak Edilenler;

Kazdağları’na hangi mevsimde gidilir?
Her mevsim ziyaret edilse de daha çok bahar aylarında tercih edilmektedir.

Balıkesir Kazdağı termal otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Bir gecelik konaklama için genel olarak fiyat aralığı 285 – 4285₺’dir.

Kazdağları termal oteller için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
En popüler tesis özellikleri kahvaltı dahil olan otellerdir.

Kazdağları’nda yüzülür mü?
Suyu soğuk olmasına rağmen yine de yüzülebilmektedir. Hatta Nisan ayında bile denize girilebilme potansiyeline sahiptir.
Daha Fazla Göster