hero image

İzmir Termal Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

İzmir Termal Oteller

6tesisten6 tesis listeleniyor 6 / 6 Tesis listeleniyor
Tüm oteller listelendi.

İzmir Termal Oteller | İzmir Kaplıca Otelleri

Yaz turizminin en çok tercih edilen destinasyonlarından biri olan İzmir, tertemiz ve masmavi plajlarıyla oldukça seviliyor. Genel olarak İzmir ve plajları yaz aylarında serinlemek için ziyaret edilmesine rağmen İzmir kaplıcaları da ziyaret edilecek kadar yoğun talep görmektedir. Yaz kış fark etmeksizin her zaman tercih edebilecek bir potansiyele sahip olan İzmir termal, genç ve yaşlı demeden 7’den 70’e herkesin ilgi gördüğü konseptlerden biri olma özelliği taşır. Yılın tüm yorgunluğunu atacağınız, kafa dinleyeceğiniz, sessiz ve sakin bir tatil geçireceğiniz, huzur bulacağınız ve hem bedenen hem de ruhen kendinizi yenileyeceğiniz bir atmosfere hazırsanız, İzmir termal oteller sizleri bekliyor!

İzmir Kaplıca Otelleri

Sıcak ve soğuk olmak üzere şifalı sulara ev sahipliği yapan İzmir termal otel, birçok kişinin yaşadığı hastalıkların tedavisine yardımcı olmaktadır. Ancak İzmir termal otelleri sadece bu şifalı termal suları için değil aynı zamanda otellerin sağladığı hizmet ve konforlarıyla da sıklıkla tercih ediliyor. Üstelik otelden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan içerisindeki avantajlı hizmetlerden dilediğiniz gibi yararlanabiliyorsunuz. Hamam, spa ve fizik tedavi gibi daha pek çok hizmet… Daha ne olsun! İzmir termal otel 5 yıldızlı seçeneğiyle göz kamaştırırken, İzmir termal havuzlu oteller ise en çok talep gören seçeneklerden biridir. Kaplıca konusunda rahatlamak isteyenlerin tercihi olan İzmir termal havuz, aynı zamanda şifa bulmak isteyenler için de birebirdir! Romatizma ağrıları başta olmak üzere birçok sağlık sorununu tedavi etmeye yarayan bu termal havuzlar, herkesin gözdesi haline gelmektedir.

Öte yandan İzmir termal otelleri herşey dahil paketleri hem tedavi hem de konaklama süreniz boyunca ihtiyacınız olan her şeyden yararlanma imkanı tanır. Her şey dahil konseptinde sabah kahvaltınızı istediğiniz saatte yapabileceğiniz gibi akşam yemeğinizi de aynı şekilde yapabilirsiniz. Peki İzmir’de termal oteller arasından hangisini tercih etmelisiniz? Hemen sizin için örneklendirelim. En iyi termal oteller arasında Kaya İzmir Thermal Convention, Altın Yunus Resort Thermal Hotel, Radisson Blu Resort Spa Çeşme ve Pırıl Hotel Thermal Beauty Spa gibi tesisler yer alıyor.

İzmir Termal Otel Fiyatları

İzmir termal otel fiyatları her bütçeye göre bir çözüm olanağı sunuyor. Ayrıca odanın konumu ve boyutu, konaklama süreniz boyunca alacağınız ekstra hizmetler ve yemek seçenekleri gibi faktörler otel fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Diğer otellere göre çeşitli özelliklere sahip olan termal oteller İzmir, içerisinde sunduğu her ekstra hizmetten farklı bir fiyat alabiliyor. Odanın özelliklerinden ortak kullanım alanlarının çeşitliliğine kadar her bir faktör fiyatları etkilemektedir. Oda içerisinde termal suları kullanabileceğiniz ve kür yapabileceğiniz olanaklar varsa fiyatlar daha yüksek olmaktadır.

İzmir Termal Oteller Hakkında Merak Edilenler;

İzmir’de termal var mı?
İzmir çevresi termal oteller genelde Balçova, İnciraltı, Narlıdere, Çeşme, Bergama, Dikili, Menemen, Seferihisar ve Gülbahçe gibi noktalarda yer alıyor.

En lüks İzmir termal otelleri hangileridir?
Lüks termal otelleri içerisinde çoğunlukla spa merkezleri, zengin açık büfeye sahip restoranlar, sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler gibi daha pek çok özellik bulunmaktadır. İzmir’de en lüks termal oteller arasında yer alan Kaya İzmir Thermal Convention, ihtiyacınız olanın fazlasını sizlere sunmaktadır.

Denize yakın İzmir termal otelleri hangileridir?
İzmir merkez, Balçova, Narlıdere, Çeşme ve Ilıca gibi noktalarda denize yakın termal otelleri bulabilirsiniz.

İzmir’de sıcak su nerede var?
Çok eski yıllardan beri bilinen Malgaca içmeleri, İzmir Çeşme yolu üzerinde konumlanmaktadır.

Daha Fazla Göster