Ingate Hotel

Oda & KahvaltI
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
  • Ingate Hotel
check-in
check-out
Genel Özellikler
Açık Restoran (Evet)
Araç Kiralama (Ücretli)
Bar (Ücretli)
Çamaşırhane (Ücretli)
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Kuru Temizleme (Ücretli)
Oto Park (Ücretsiz)
Açılış Yılı (2018)
Oda Sayısı (36 Oda)
Genel Bilgi
INGATE HOTEL
Ingate Hotel Mağusa'nın merkezinde, pek çok yere yürüyerek ulaşabileceğiniz, yepyeni ve en modern şehir otelidir. Bünyesinde Gloria Jean's Coffee bulunduran butik otel; geniş ve özel olarak dizayn edilmiş odaları, güler yüzlü personeli ve modern yönetim şekli ile müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Son teknoloji kullanılarak yapılan Ingate Hotel bünyesindeki, hızlı asansör, basınçlı sıcak su ve merkezi klima ile konforunuz daha da arttırılmıştır. Uyku merkezli yatakları ile bir adım önde bulunan Ingate Hotel ayrıca ücretsiz otopark hizmeti de sunmaktadır.

INGATE HOTEL KIBRIS
Magosa bölgesinin en merkezi otellerinden biri olarak dikkat çeken Ingate Hotel Kıbrıs ekonomik ve modern bir tesiste konaklamak isteyen misafirler için biçilmiş kaftan. Sahile sadece 500 metre uzaklıkta olan Ingate Hotel Kıbrıs açık havuz ve halk plajı olanakları sunmaktadır. Magosa'nın merkezinde ayrıcalıklı bir otelde konaklamak isteyenlerin listelerine ekleyebileceği Ingate Hotel Kıbrıs yarım pansiyon konsepti ile hizmet veriyor. Siz de Kıbrıs'ın en özel merkezlerinden Magosa'da benzersiz bir tatil yapmak için Ingate Hotel Kıbrıs tercihini yapabilirsiniz. 
Genel Uyarılar
Check-In: 14:00PM
Check-Out: 12:00AM

Evcil Hayvan: Evcil hayvan kabul edilmez.

Kıbrıs'a Seyahat Süreci
Daha önce 16 Kasım 2020 tarihine kadar alınan karantina kararlarının 30 Kasım 2020 saat 23:59 tarihine kadar uzatılmasına.
Ülkemize giriş yapmak isteyen ve adada en fazla 3 gün kalacak kişiler, ülkeye girişte negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri ve girişte alınacak 2. PCR test sonuçları çıkıncaya kadar otel ve merkezi izolasyonda beklemek şartı ile karantina uygulaması olmaksızın ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Adada en fazla 3 gün kalacak tüm misafirlerimizin transfer satın almış olması gerekmektedir.
Transferlerini voucher yolu ile ibraz edemeyen misafirlerin, alanda polis tarafından bekletilip transferi organize edilene kadar çıkışına izin verilmeyecektir.

Denize Mesafe (2000 m)
Havalimanı Uzaklık (45 Km)

Butik Otel
Genç Dostu
Şehir Oteli

Açık Havuz (Yok)
Halk Plajı
Özel Plaj (Yok)

Benzer Tesisler