Hotel Sempati

 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Genel
 • Hotel Sempati
  Plaj ve Havuz
 • Hotel Sempati
  Plaj ve Havuz
 • Hotel Sempati
  Plaj ve Havuz
 • Hotel Sempati
  Plaj ve Havuz
 • Hotel Sempati
  Plaj ve Havuz
 • Hotel Sempati
  Restaurant ve Bar
 • Hotel Sempati
  Oda
check-in
check-out
Genel Özellikler
Araç Kiralama (Ücretli)
Çamaşırhane (Ücretli)
Doktor (Ücretli)
İnternet Cafe (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretli)
Kuru Temizleme (Ücretli)
Market (Ücretli)
Oto Park (Ücretsiz)
Son Yenilenme Yılı (2007)
Genel Bilgi
HOTEL SEMPATİ
Otelin kendine ait iskelesi vardır. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Girne bölgesinde bulunan Hotel Sempati en son 2007 yılında yenilenmiştir. Konuklarına sunduğu hizmet kalitesi ve donanımlı tesisi ile öne çıkan Hotel Sempati geniş havuzu, plajı ve iskelesi ile misafirlerine Kıbrıs'ın sıcak ikliminde serinleme ve dinlenme fırsatları sunuyor. Ekonomik Kıbrıs otelleri listesinde de yer alan Hotel Sempati farklı bir tatil deneyimi için misafirlerini bekliyor.

HOTEL SEMPATİ KIBRIS
Girne'nin en çok tercih edilen ekonomik otellerinden biri olan Hotel Sempati Kıbrıs temizlik ve konumu nedeniyle misafirlerin büyük beğenisini topluyor. Dalış okulu, dart, masa tenisi ve futbol gibi aktivite olanakları sunan Hotel Sempati Kıbrıs kalabalıktan uzakta sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen misafirleri Akdeniz'in büyülü dünyasına davet ediyor. Siz de Girne'de hem ekonomik hem de donanımlı bir tesiste konaklamak istiyorsanız Hotel Sempati Kıbrıs tam size göre!

Önemli Notlar

Kıbrıs Seyahatleri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Uyarılar!
Seyahat edecek 18 yaşından küçük misafirler; annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi/kişiler ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından noter aracılığı ile "muvafakatname" almak zorundadır.
Kıbrıs Uçuş Uyarıları!
Kıbrıs seyahatleri için misafirlerin en az 2 saat öncesinden dış hatlar terminalinde olmaları gerekmektedir. Özel dönemlerde (bayram, yılbaşı vs.) 3 saat önceden dış hatlar terminalinde olmaları gerekmektedir. Uçuş öncesi pasaport kontrolü sırasında kimlik ibrazı zorunludur. Ehliyet tarzı belgeler ibraz için kabul edilmemektedir. Ayrıca, Yunanistan makamları pasaportlarda KKTC giriş/çıkış damgası olması halinde ülkeye giriş izni vermemektedirler. Buna istinaden Kıbrıs seyahatlerinizde pasaport ile işlem yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

KIBRIS'A SEYAHAT SÜRECİ
31 Ocak 2021 saat:23:59 tarihine kadar Türkiye ve 3.ülkelerden KKTC’ye giriş yapacak kişiler, KKTC’ye giriş tarihinden önceki 3 gün içerisinde yapılmış negatif PCR test sonucunu ibraz etmek koşulu ile giriş yaparak 10 (on) gün karantina uygulamasına tabi olacaklar ve karantina bitiminde PCR testleri yapılacaktır.
PCR TEST PROSEDÜRÜ
1- Yurtdışına çıkacak kişiler için il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen yerlerde ve belirlenen kişilerce alınacak olan PCR numuneleri, Bakanlıkça yetkilendirilmiş Covid 19 tanı laboratuvarları arasından il sağlık müdürlüğünce belirlenerek tetkikleri yapılacaktır


2- Kişiler (Vatandaş yabancı ayrımı olmaksızın), yurtdışına çıkışlarını belgeyen (bilet, davetiye, öğrenim belgesi, dilekçe gibi. ) belgeler ile birlikte il sağlık müdürlüğünce belirlenecek yerlere başvuracaktır. Başvuru esnasında 250 Türk Lirası tetkik bedelini belirlenen hesap numarasına yatıracaklar ve yatırmış olduklarına dair belgeyi de ibraz edeceklerdir.
Alıcı: Halk Sağlık Genel Müdürlüğü
Banka: Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi
IBAN No: TR70 0001 2009 4520 0005 0000 41
3- Yapılan testlerin sonuçlarına kişiler PDF olarak E-Nabız’dan ulaşabilecek olup ayrıca onay aranmayacaktır. E-Nabız sistemine kayıtlı olmayan kişiler il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen merkezlerden sonuç raporu alabilecektir.

Yarım Pansiyon
A'la Carte BilgisiA'la Carte Restoranlar rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet vermektedir.
Konsept BilgisiSabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz olup, bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
08.00-10.00 Kahvaltı
19.00-21.30 Akşam Yemeği

Standart Oda
 • Hotel Sempati Oda Resimleri
 • Oda Servisi (Ücretli)
  Telefon (Ücretli)
  Televizyon
  Uyandırma Servisi
  Denize Mesafe (100 m)
  Otogara Mesafe (16 km)

  Dalış Okulu (Ücretli)
  Dart (Ücretsiz)
  Futbol
  Aktivite Bilgisi Tesiste çeşitli aktiviteler bulunmaktadır.

  Açık Havuz
  İskele
  Plaj (Kum-çakıl)
  Şezlong & Şemsiye (Ücretli)
  Havuz Plaj Bilgisi Denize 100 metre mesafe bulunmaktadır.

  Çocuk Havuzu
  Oyun Parkı