Güneş Rezidans Hotel

Yarım Pansiyon
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
    Plaj ve Havuz
  • Güneş Rezidans Hotel
    Restaurant
check-in
check-out
Genel Özellikler
Araç Kiralama (Ücretli)
Çamaşırhane (Ücretli)
Fitness Center (Var)
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Kuru Temizleme (Ücretli)
Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli)
Toplantı & Konferans Salonu (Var)
Oda Sayısı (230 Oda)
Genel Bilgi
GÜNEŞ REZİDANS HOTEL
Güneş Rezidans Hotel Lefkoşa'da huzur içinde konaklayabileceğiniz bir tesistir. Tesis oda temizliği, internet bağlantısı, spor salonu, havuz gibi imkanların yanı sıra sakin ve uyumlu sosyal ve çalışma ortamı ile tüm misafirler için nezih bir yaşam sunar. Ekonomik Kıbrıs otelleri arasında en fazla ilgi gören tesislerden bir tanesi olan Güneş Rezidans Hotel ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve donanımlı lüks tesisleriyle öne çıkıyor.

GÜNEŞ REZİDANS KIBRIS
Değişik taleplere cevap verecek şekilde farklı oda tipleri bulunan Güneş Rezidans Kıbrıs otelde rahatlamak veya sosyalleşmek isteyenler için lobi, avlu, çalışma odaları, fitness merkezi, teras ve havuz başı gibi değişik alternatifler bulunmaktadır. Lefkoşa'nın en ekonomik ve en iyi otelleri arasında yer alan Güneş Rezidans Kıbrıs üstün hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Siz de sessiz ve huzurlu bir ortamda konaklamak istiyorsanız Güneş Rezidans Kıbrıs oteli tercih edebilirsiniz. 

Kıbrıs'a Seyahat Süreci
Daha önce 16 Kasım 2020 tarihine kadar alınan karantina kararlarının 30 Kasım 2020 saat 23:59 tarihine kadar uzatılmasına.
Ülkemize giriş yapmak isteyen ve adada en fazla 3 gün kalacak kişiler, ülkeye girişte negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri ve girişte alınacak 2. PCR test sonuçları çıkıncaya kadar otel ve merkezi izolasyonda beklemek şartı ile karantina uygulaması olmaksızın ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Adada en fazla 3 gün kalacak tüm misafirlerimizin transfer satın almış olması gerekmektedir.
Transferlerini voucher yolu ile ibraz edemeyen misafirlerin, alanda polis tarafından bekletilip transferi organize edilene kadar çıkışına izin verilmeyecektir.

Yarım Pansiyon
Akşam Yemeği (Açık Büfe)
Kahvaltı (Açık Büfe)

Denize Mesafe (24000 m)
Havalimanı Uzaklık (25 Km)

Genç Dostu
İleri Yaş Dostu
Şehir Oteli

Masa Tenisi (Ücretsiz)

Açık Havuz
Plaj (Yok)

Benzer Tesisler