Güneş Rezidans Hotel

  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
  • Güneş Rezidans Hotel
    Plaj ve Havuz
  • Güneş Rezidans Hotel
    Restaurant
check-in
check-out
Genel Özellikler
Araç Kiralama (Ücretli)
Çamaşırhane (Ücretli)
Fitness Center (Var)
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Kuru Temizleme (Ücretli)
Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli)
Toplantı & Konferans Salonu (Var)
Oda Sayısı (230 Oda)
Genel Bilgi
GÜNEŞ REZİDANS HOTEL
Güneş Rezidans Hotel Lefkoşa'da huzur içinde konaklayabileceğiniz bir tesistir. Tesis oda temizliği, internet bağlantısı, spor salonu, havuz gibi imkanların yanı sıra sakin ve uyumlu sosyal ve çalışma ortamı ile tüm misafirler için nezih bir yaşam sunar. Ekonomik Kıbrıs otelleri arasında en fazla ilgi gören tesislerden bir tanesi olan Güneş Rezidans Hotel ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve donanımlı lüks tesisleriyle öne çıkıyor.

GÜNEŞ REZİDANS KIBRIS
Değişik taleplere cevap verecek şekilde farklı oda tipleri bulunan Güneş Rezidans Kıbrıs otelde rahatlamak veya sosyalleşmek isteyenler için lobi, avlu, çalışma odaları, fitness merkezi, teras ve havuz başı gibi değişik alternatifler bulunmaktadır. Lefkoşa'nın en ekonomik ve en iyi otelleri arasında yer alan Güneş Rezidans Kıbrıs üstün hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Siz de sessiz ve huzurlu bir ortamda konaklamak istiyorsanız Güneş Rezidans Kıbrıs oteli tercih edebilirsiniz. 

KIBRIS'A SEYAHAT SÜRECİ
Türkiye ve 3.ülkelerden KKTC’ye giriş yapacak kişiler, KKTC’ye giriş tarihinden önceki 3 gün içerisinde yapılmış negatif PCR test sonucunu ibraz etmek koşulu ile giriş yaparak 10 (on) gün karantina uygulamasına tabi olacaklar ve karantina bitiminde PCR testleri yapılacaktır.
PCR TEST PROSEDÜRÜ
1- Yurtdışına çıkacak kişiler için il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen yerlerde ve belirlenen kişilerce alınacak olan PCR numuneleri, Bakanlıkça yetkilendirilmiş Covid 19 tanı laboratuvarları arasından il sağlık müdürlüğünce belirlenerek tetkikleri yapılacaktır


2- Kişiler (Vatandaş yabancı ayrımı olmaksızın), yurtdışına çıkışlarını belgeyen (bilet, davetiye, öğrenim belgesi, dilekçe gibi. ) belgeler ile birlikte il sağlık müdürlüğünce belirlenecek yerlere başvuracaktır. Başvuru esnasında 250 Türk Lirası tetkik bedelini belirlenen hesap numarasına yatıracaklar ve yatırmış olduklarına dair belgeyi de ibraz edeceklerdir.
Alıcı: Halk Sağlık Genel Müdürlüğü
Banka: Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi
IBAN No: TR70 0001 2009 4520 0005 0000 41
3- Yapılan testlerin sonuçlarına kişiler PDF olarak E-Nabız’dan ulaşabilecek olup ayrıca onay aranmayacaktır. E-Nabız sistemine kayıtlı olmayan kişiler il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen merkezlerden sonuç raporu alabilecektir.

Yarım Pansiyon
Akşam Yemeği (Açık Büfe)
Kahvaltı (Açık Büfe)

Denize Mesafe (24000 m)
Havalimanı Uzaklık (25 Km)

Genç Dostu
İleri Yaş Dostu
Şehir Oteli

Masa Tenisi (Ücretsiz)

Açık Havuz
Plaj (Yok)