hero image

Engelli Dostu Oteller Otelleri

Tarih seçilmedi

Engelli Dostu Oteller

23 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 23 Tesis listeleniyor
23 tesisten 15 tesis listelendi.

Engelli Dostu Oteller

Engelli dostu oteller yürüme konusunda zorlanan ve tekerlekli sandalye kullanan misafirler için sunduğu olanaklarla engelsiz tatil fırsatı sağlıyor. Bu otellerde engelsiz tatil için özel tasarlanmış tekerlekli sandalye alanları ve yolları yer almaktadır. Yürüme sıkıntısı olan misafirlerin otelin hiçbir etkinlik ve fırsatlarından mahrum olmaması için çok geniş aktivite alanlarına ve tekerlekli sandalye yollarına sahip olan engelli dostu oteller , üstün hizmet anlayışı ve donanımlı tesisleriyle engelleri ortadan kaldırıyor.

ENGELLi DOSTU OTELLER VE ODA ÖZELLİKLERİ

Engelli dostu oteller için en önemli noktalardan bir tanesi de yürüme zorluğu çeken misafirlere uygun altyapının ve özel tasarımın kusursuz bir şekilde sağlanmasıdır. Engelsiz tatil için bu oda tiplerinde tekerlekli sandalye ile rahat hareket edebilmek için daha geniş odalar , acil durum tuşları , özel tutunma kolları , tekerlekli sandalyeye uygun tuvaletler ve çok daha fazlası engelli dostu oteller için vazgeçilmezlerdendir. Engelli dostu odalar genellikle otelin giriş katında ve aktivite alanlarına yakın yerlerde yer almaktadır.

ENGELSİZ TATİL HİZMETLERİ

Kusursuz bir tatil için her ayrıntıyı düşünen engelsiz oteller sundukları özel hizmetlerle de fark yaratıyor. Yürüme sıkıntısı olan konuklar için tekerlekli sandalye , restoranlarda özel koltuk imkanları , özel yürüyüş parkuları , asansör , havuzlarda özel destek sistemleri ve özel karşılama gibi birçok hizmet sunuyor. Tatil planlarına renk katmak isteyen misafirler için özel tasarımlar üreten engelsiz tatil otelleri , bir tatilden çok daha fazlasını vadediyor.

ENGELLİ DOSTU OTELLER VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Bu konsepte dahil olan otellerin en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de tesiste mutlaka doktor ve ambulans hizmetlerinin bulunmasıdır. Sadece engelli dostu odalar da değil otelin birçok bölümünde yer alan acil durum tuşları ve sağlık görevlileri tatilde başınıza gelebilecek talihsiz durumlarda sizlere yardımcı olmak için sürekli olarak hazır bulunuyor. Siz de engelsiz tatil planı yapıyorsanız mutlaka engelli dostu oteller kategorisini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Göster