Cypriot Swallow Boutique Hotel

Oda Kahvaltı
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
 • Cypriot Swallow Boutique Hotel
check-in
check-out
Genel Özellikler
Açık Restoran (Evet)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Oda Sayısı (3 Oda)

KIBRIS GİRİŞ KURALLARI
* KKTC’ye girişte çift aşılı veya hastalığı geçirmiş misafirler negatif PCR sonucu ile adaya karantinasız girebilir.


* 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren KKTC’ye gelecek 18 yaş ve üzeri kişilerin yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR test sonucu ile adapass.gov.ct.tr adresindeki yolcu formunu doldurmaları ve QR Kod almaları gerekmektedir.


* Aşısız ve hastalığı geçirmemiş olan misafirler negatif PCR sonucu olsa bile 5 gün karantina uygulaması vardır. Ayrıca aşısız kişilere giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.


* Çift aşısı olan ve son doz aşısı üzerinden 14 gün geçmiş olan misafirlerimiz 0-72 saat aralığında yurtdışı negatif PCR testi ile adaya giriş adaya giriş sağlayabilir. (0-5 yaş çocuklardan aşı ve PCR istenmemektedir.) Buna hastalığı geçirmiş misafir de dahildir .


* Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180 gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi. Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca Pcr testi istenecektir.


* Son 72 saat geçerli olacak şekilde negatif PCR testi (Yurtdışı için geçerli olan PCR testi)


* Adaya gelişlerde çift aşılı olan misafirlerin yanlarında çocuk bulunuyor ise 6 yaşını dolduran çocuklarda PCR zorunluluğu vardır ve dönüşte de çocuklar için PCR zorunluluğu vardır. Yetişkinlere yoktur.


* Tek aşıyla adaya giriş karantinasız giriş sağlanmamaktadır. 5 gün Karantina zorunluluğu vardır


* Ada da gece 00:00’dan sonra dışarı çıkma yasağı vardır.


* Karantinasız ve çift aşı olan misafirler tesisten çıkıp adayı gezebilirler.


* 18 yaş altına aşı zorunluluğu yoktur. Aşıyla gelen ebeveynleri ile negatif pcr testi ile giriş sağlayabilirler.


* Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir .
CYPRIOT SWALLOW BUTİK OTEL
Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa 'da surlar içinde yer alan Cypriot Swallow Butik Otel, eşsiz bir geleneksel Kıbrıs konuk evidir. Tarihi yerlere kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve surlar içindeki Arnavut kaldırımı döşenmiş arka sokakları ve pazar yeri ile ilgi çekici bir yolculuk sunmaktadır. Kıbrıs butik oteller kategorisinde en çok tercih edilen tesislerden biri olan Cypriot Swallow Butik Otel özenle dizayn edilmiş toplam 3 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Siz de Kıbrıs tarihi dokusuna en yakından otellerden birinde konaklamak istiyorsanız Cypriot Swallow Butik Otel sizleri bekliyor.

CYPRIOT SWALLOW BUTİK OTEL KIBRIS
Lefkoşa'da tarihi dokuyla modern iç dizaynı bir araya getiren Cypriot Swallow Butik Otel Kıbrıs sizleri de özenle hazırlanan tesislerine bekliyor. Kıbrıs'ın en önemli tarihi yapılarına yürüme mesafesinde olan Cypriot Swallow Butik Otel ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve özel konumu nedeniyle yerli ve yabancı turistlerden yoğun ilgi görüyor. Lefkoşa'da sessiz ve huzur dolu bir ortamda konaklamak için Cypriot Swallow Butik Otel Kıbrıs hizmetinizde.
Cypriot Swallow Butik Otel oda kahvaltı hizmet vermektedir. Tesis kahvaltı hizmetini 190 metre ötedeki Nicosia Eye Otel'de sunmaktadır.

Oda Kahvaltı
Kahvaltı (Set Menü)
Konsept BilgisiCypriot Swallow Butik Otel oda kahvaltı hizmet vermektedir. Tesis kahvaltı hizmetini 190 metre ötedeki Nicosia Eye Otel'de sunmaktadır.

Denize Mesafe (26000 m)
Havalimanı Uzaklık (24 Km)
Şehir Merkezine Mesafe (10 km)
Benzer Tesisler