hero image

Koronavirüs Önlemi Alan Oteller

33 tesisten 15 tesis listeleniyor 15 / 33 tesis
33 tesisin 15 tanesini görüntülediniz 15 / 33 tesis

Koronavirüs Önlemi Alan Oteller

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte Covid-19 bulaşma hızının yavaşladığı belirtilirken, Türkiye'de kademeli olarak normal yaşama geçiş uygulamaları hayata geçmeye başladı. Turizm de bu süreçle birlikte koronavirüs önlemleri alınarak canlanmaya başladı. Otellerde Alınan Koronavirüs Tedbirleri ile bu yaz güvenli bir tatil yapabilirsiniz. Türkiye'nin en popüler tatil bölgeleri Antalya otelleri koronavirüs önlemleri ve Bodrum otelleri koronavirüs önlemleri ile dikkat çekiyor.

KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

Türkiye'de koronavirüs önlemleri alan oteller listesine göz attığınızda bu tesislerin popüler tatil beldeleri olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Side koronavirüs önlemleri alan oteller kategorisinde Crystal Palace Luxury Resort Spa, Luna Blanca Resort And Spa, Diamond Premium Hotel ve Side Kum Hotel bulunuyor. Bodrum koronavirüs önlemleri alan oteller listesinde Azka Hotel Bodrum, Divan Bodrum ve Crystal Green Bay Resort Spa gibi büyük oteller yer alıyor. Tatil Dükkanı güvencesiyle Covid-19 önlemleri alan tesisleri inceleyebilir ve seçtiğiniz otellere iptal sigortası ile rezervasyon yapabilirsiniz!

CORONA VİRÜS ÖNLEMİ ALAN OTELLER

Türkiye'de corona virüs salgını etkilerinin kontrol altına alınması ve koronavirüs normalleşme sürecine girmesi ile birlikte oteller de yaptıkları detaylı çalışmaların ardından corona virüs önlemleri kapsamında uyguladıkları tedbirleri açıkladılar. Konukların korona önlemli oteller için giriş yaparken vücut ısı ölçümünden yeme-içme alanlarındaki sosyal mesafe kurallarına uygulanan birçok korona virüs önlemi misafirlerin sevdikleri ile birlikte güvenli bir tatil yapabilmesi için kusursuz bir ortam yaratıyor.

SERTİFİKALI KORONA VİRÜS ÖNLEMİ ALAN OTELLER

Konuklarının corona virüs salgınından etkilenmeden güvenli bir ortamda tatil yapabilmesi için büyük çaba harcıyor. Birçok otel misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için korona virüs önlem paketlerini aldıkları corona virüs önlem sertifikası ile öne çıkarıyor. Grand Park Kemer ve Grand Park Lara gibi sertifikalı korona virüs önlemi alan oteller sevdikleriniz ile birlikte güven ve huzur içinde kusursuz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor. İşte madde madde otellerin aldığı Covid-19 önlemleri ve korona önlemli oteller ..

  • Otel personelinin tamamı koronavirüs eğitimi alacak ve çalışma esnasında maske ile önlük kullanacak.
  • Konuklar otellere giriş yaparken vücut ısıları ölçülecek ve müşterilere maske ile hijyen malzemeleri verilecek. Bu malzemelerin kullanımı konusunda bilgilendirme yapılacak.
  • Odalarda hijyen sağlamak için son konuk odadan ayrıldıktan sonra en az 12 saat boş kalacak. Yeni konuklar odaya giriş yapmadan önce bütün eşyalar dezenfekte edilecek.
  • Çarşaf ve havlu gibi tekstil malzemeleri toplandıktan sonra 72 saat bekletilecek ve ayrı olarak yüksek sıcaklıkta yıkanacak.
  • Yeme-içme alanlarında sosyal mesafeyi korumak amacıyla en az 1,5 metre mesafe kuralı uygulanacak.
  • Baharat, şeker ve tuz gibi ortak alanda açıkta bulunan malzemeler tek kullanımlık paketlerle sunulacak.Sahil, havuz gibi alanlardaki şezlong ve oturma alanlarında da sosyal mesafe kuralı uygulanacak.
  • Açık büfe ve set menülerde tüm yiyecek ve içecekler otel personeli tarafından servis edilecek. Menülerde bağışıklık sistemini güçlendirecek besinler sunulacak.
  • Odalardaki klimaların filtreleri düzenli olarak dezenfekte edilecek ve klima dışında doğal havalandırma işlemleri de zorunlu olacak

     

Daha Fazla Göster