hero image
15 tesisin tamamı listeleniyor 15 tesis
Kıbrıs Black Friday Otelleri

2018 yılının son günlerine yaklaşırken muhteşem indirimler sizleri bekliyor! Tatil Dükkanı'nın büyük fiyat avantajı sağlayan Black Friday indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni yıl alışverişine erkenden başlamanız için çok önemli bir nedeniniz var. 2022' nin en özel ve en ayrıcalıklı tatilini yapmak için seçili otellerde yüzde 57'ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Farklı konseptlerdeki black friday otelleri aradığınız her hizmeti ayağınıza getiriyor. Bu konseptlerden en fazla öne çıkan kategori ise Kıbrıs black friday otelleri.

Kıbrıs'ın 4 mevsim tatil yapmaya elverişli ikilimi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra, Akdeniz'in hatta Avrupa'nın en iyi ve en lüks otelleri arasında yer alan tesisleri adayı turizmin başkenti konumuna getiriyor. Etkinlikleri, sanatçı galaları ve çok daha fazlasıyla öne çıkan Elexus Hotel, Cratos Premium Hotel, Lord's Palace, Nuh'un Gemisi, Kaya Palazzo ve Merit Park Hotel gibi Kıbrıs'ın en iyi otellerini Kıbrıs black friday otelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Siz de tatildukkani.com'a özel indirimli fiyatlardan faydalanmak ve eğlence dolu Kıbrıs tatilini çok daha ucuza yapmak istiyorsanız, Kıbrıs black friday Otelleri kategorisini inceleyebilir ve seçtiğiniz otele hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster