Volga Nehri Turu 30 Haziran 11 Gece 11 Gün

11 Gün

Tur Programı

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’a hareket.14:15’de St. Petersburg’a varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St. Petersburg Gece Turu ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkânı. Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Kazak Dansları veya Bale gösterisi ile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra Hermitage Müzesi turu. Daha sonra arzu eden yolcularımız için ekstra kanal turu Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turun ardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11:30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide) Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 11:00’de Geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezinde serbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş için serbest zaman. Saat 12.00’de Geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13.00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır. Akşam ekstra olarak Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.

Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu. Öğleden sonra ekstra dünyaca ünlü Moskova Metro Arbat Turu ve ekstra Borodino Panorama Müzesi +Novodevici Turları’na katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nun gösterisine katılma imkanı

Gemide sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve saat 14:50’da TK418 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 18:05’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu .

Rublev

Rublev

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Gemide 10 Gece 11 Gün Tam Pansiyon Konaklama
 • Gemide Bagaj Taşıma Hizmeti
 • Gemide Hoş Geldiniz Kokteyli Ve Kaptanın Gala Yemeği
 • Gemide Tüm Yemeklerde Çay Ve Kahve Servisi
 • Gemideki Konser, Gösteriler, Kültür Dersleri Ve Etkinlikler
 • Havaalanı, Liman Vergileri (380euro)
 • Havaalanı-gemi-havaalanı Özel Otobüs Transfer
 • Moskova Ve St. Petersburg’da Yarım Gün Panoramik Şehir Turu
 • Moskova’da Kremlin + 2 Katedral Gezisi
 • Nehir Güzergâhında Uğranılan Limanlardaki Turlar
 • Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • St Petersburg’da Hermitage Müzesi Ziyareti
 • Thy İle İstanbul-petersburg/moskova -istanbul Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçakta Kişi Başı 30kg Bagaj Taşıma Hakkı(üstü Ücrete Tabidir)
 • Yurtdışı Zorunlu Paket Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Dahil Olduğu Belirtilmemiş Tüm Hizmetler
 • Ekstra Turlar, Şahsi Harcamalar
 • Gemi Personeli Servis Bedeli Günlük 7€ Olup Gemide Nakit Olarak Toplanacaktır.
 • Gemide Alkollü, Alkolsüz İçecekler Ve Kapalı Şişe Su
 • Rehber, Yerel Rehber Ve Şoför Bahşişleri (isteğe Bağlı)
 • Rusya Vize Ücreti 140€
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 15 Tl (

30.06.2019 - 07.07.2019

Kabin İki Kişilik Kabinde
Kişi Başı
Tek Kişilik Kabin 3. Kişi 0-2 Çocuk 3-6 Çocuk 7-12 Çocuk Satın Al
Üst Güverte 1899.00 - - - - - Satın Al
Orta Güverte 1799.00 - - - - - Satın Al
Junıor Suıt 2199.00 - - - - - Satın Al

Önemli Notlar

 • ACENTEMİZ, KATEGORİSİ AYNI KALMAK KAYDIYLA OTEL VE GEMİ İSİMLERİNİ DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 3-4 KİŞİLİK KABİNLERDE İLAVE YATAK RANZA ŞEKLİNDE OLUP, 3. VE 4. YATAK DUVARDAN AÇILIR ŞEKİLDE OLABİLMEKTEDİR.
 • GEMİDE TAM PANSİYON KONAKLAMA BİRİNCİ GÜN AKŞAM YEMEĞİ İLE BAŞLAR, SON GÜN KAHVALTI İLE SONA ERER.
 • GEMİLERİN LİMANDAN AYRILIŞ SAATLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER GEMİ İÇERİSİNDE ANONS YA DA BİLGİ PANOLARI İLE DUYURULMAKTADIR. MİSAFİRLER BU BİLGİLERİ TAKİP ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. GEMİ KALKIŞININ KAÇIRILMASI DURUMUNDA GEMİYE FARKLI BİR LİMANDAN BİNEREK SEYAHATE DEVAM ETMELERİ İÇİN YA DA SEYAHATİ YARIDA KESEREK GERİ DÖNÜŞLERİ İÇİN OLUŞACAK OLAN TÜM MASRAFLAR KİŞİYE AİTTİR. SEYAHATİN YARIDA KESİLMESİ DURUMUNDA BEDEL İADESİ YAPILAMAZ.
 • İÇ HAT UÇUŞUNU DIŞ HAT BİLETİNE BAĞLANTILI OLARAK ALMAYIP, MÜNFERİDEN AYRI BİR BİLET OLARAK ALAN MİSAFİRLER, BUNUNLA İLGİLİ DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ SORUNDAN (TUR İPTALİ, TARİH DEĞİŞİKLİĞİ, UÇUŞ SAAT DEĞİŞİKLİĞİ, VB) KENDİLERİ SORUMLUDUR
 • NEHİR SU SEVİYELERİ VE LİMAN ŞARTLARI DEĞİŞİMİ NEDENİYLE GEMİ FİRMASI PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR. LİMANLARA VARIŞ VE HAREKET SAATLERİ NEHİR TRAFİĞİNE GÖRE DEĞİŞEBİLİR.
 • SEYAHATE İLİŞKİN; UÇUŞ BİLGİLERİ VE EVRAKLARI SEYAHATE 48 SAAT KALA MİSAFİRLERE İLETİLMEKTEDİR. KATILIMCILAR BU BİLETLERİ VE DETAYINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUMAK VE KONTROL ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 • YURTDIŞI GEZİLERİNDE SEYAHATİN BİTİŞ TARİHİNDEN EN AZ 6 AY SÜRELİ VE YASAL OLARAK GEÇERLİ PASAPORT OLMASI MECBURİDİR. MİSAFİR PASAPORTLARININ HASAR GÖRMEMİŞ/YIPRANMAMIŞ/YIRTILMAMIŞ OLMASI BOŞ VİZE SAYFASI OLMASI ZORUNLUDUR. KİŞİLERİN GİDİLECEK ÜLKELERE GİRİŞ İÇİN GEREKLİ OLAN YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ YERİNE GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. BU KURALLARA UYULMAMASI DURUMUNDA HAVALİMANLARINDA YOLCULARIN UÇUŞA ALINMAMASI SONUCU DOĞAN ZARARLARDAN YOLCULARIMIZ KENDİLERİ SORUMLUDUR.

Rublev

Yapım Yılı: 2011
Yolcu Kapasitesi: 240