Qatar Havayolları Tarifeli Seferi İle Bali Turu

5 Gece 7 Gün

Tur Programı

1. Gün - Istanbul – Doha 02 Haziran 2019

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerimizin ardından Qatar Havayollarının QR 244 sefer sayılı uçuşu ile 19:30 da Katar’ın başkenti Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:40’da Doha’ya varıyoruz.

Destinasyon: Doha

2. Gün - Doha - Balı 03 Haziran 2019

Doha’ya varışımızın ardından 02:30 da Qatar Havayollarının QR962 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Bali Adası’na hareket ediyoruz. Yaklaşık 9 saat sürecek olan uçuşumuzun ardından, yerel saat ile 17.30 da Bali Adası’nın başkenti olan Denpasar’a varıyoruz. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, bizi bekleyen özel aracımız ile Bali’deki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.


3. Gün - 3.gün: Balı 04 Haziran 2019

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Kintamani Volkan Turu’na katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde. Kintamani Volkan Turu |70 USD Tam gün sürecek turumuz için sabah otelimizden hareket ediyoruz. Batu Bulan’daki Barong dansını izleyip, ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış batik işçiliğinin yapıldığı atölyeleri geziyoruz. Ardından gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyünü ve ahşap oymacılığı ile ünlü Mas Köyünü ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası; Maymun Ormanını görüp, Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bali’nin dünyaca ünlü pirinç terasları manzarasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından otelimize geri dönüyoruz.

Destinasyon: Bali

4. Gün - 4.gün: Balı 05 Haziran 2019

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turuna katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde. Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turu |60 USD Turumuz için akşamüzeri otelimizden hareket ediyoruz. Yarım saatlik yolculuğumuzun ardından Uluwatu Bölgesine varıyoruz. Varışımıza istinaden Uluwatu Tapınağına belimize Mayala Peştemali (Sarong) sardıktan sonra giriş yapıyoruz. Tapınağın kalbine gelmeden geçilen yolda, tapınağa bekçilik eden maymunları görüp fotoğraflayabilirsiniz. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusunu ve 70 metre yükseklikten sizleri etkisi altına alacak okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Sonrasında Keçak dansını günbatımı ile birlikte izleyip, bu muhteşem atmosferde bambaşka duygulara kapılacaksınız. Dans bitiminde bizleri bekleyen aracımızla otelimize geri dönüyoruz.


5. Gün - 5.gün: Balı 06 Haziran 2019

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Rafting ve Fil Safari turuna katılabilirler. Geceleme Bali’deki otelimizde. Fil Safari Turu |60 USD Fil safari alanı olan Taro Parkına hareket ediyoruz. Burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz. Turumuzun ardından, otelimize geri dönüyoruz.


6. Gün - 6.gün: Balı 07 Haziran 2019

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra, rehberimiz tarafından ekstra oalrak düzenlenecek olan Tanat Loh turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. Tanat Loh Turu | 60 USD Yarım gün sürecek olan turumuz için öğleden sonra otelimizden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otelimize geri dönüyoruz.


7. Gün - 7/8.gün: Balı 08-09 Haziran 2019

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve serbest zaman. Tüm gün Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımıza istinaden bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Qatar Havayollarının QR961 sefer sayılı uçağı ile 8 Haziran’ı 9’una bağlayan gece 00:35’de Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:10 da Doha’ya varıyoruz. Qatar Havayollarının QR241 sefer sayılı uçağı ile saat 09:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:30’da İstanbul’a varıyoruz. İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Grand Hyatt Hotel’de 5 Gece Oda-kahvaltı Konaklamalar
 • Havalimanı Vergileri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri
 • Qatar Havayolları İle Ist-doh-dps / Dps-doh-ıst Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Turlar
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Önemli Notlar

 • ***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Tatil Dükkanı Tur tarafından bildirilecektir.
 • **Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Tatil Dükkanı tarafından bildirilecektir.
 • *Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Tatil Dükkanı tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir

Yurtdışı Tur Kategorileri