Paris & Disneyland

3 Gece 4 Gün
TUR KODU : İST08

Tur Program

1. Gün - Paris

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1133 sefer sayılı uçuş ile saat 10:35 ’de Paris ‘e hareket. Yerel saat ile 13:20 ’de Paris ‘e varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opera Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turu sonrasında sunulacak kısa serbest zaman ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Paris İkonları Turumuza (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Paris ‘in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi 'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası ‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacaktır. Turumuzun son bölümünde ise, Eyfel Kulesi’nin tam karşısındaki tepeliğin üzerine kurulmuş olan ve kulenin en güzel açıdan görülebildiği, pek çok cafe ve restoranın bulunduğu Trocadero Meydanı ‘nı ziyaret ediyoruz. Eiffel kulesi ’ini gece ışık gösterileri ve süslemeleri ile adeta büyüleyici hal alan güzelliğini izleyip fotoğraflayabileceğimiz veya ziyaret edebileceğimiz serbest zaman sonrasında (Eiffel kulesi 2.kat giriş bileti 17 euro) turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Disneyland bölgesi oteline transfer ve serbest zaman.


2. Gün - Disneyland

Sabah kahvaltısı ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan masalsı bir eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam üzeri Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seramonisini izleyebilirsiniz.Konaklama Disneyland bölgesi otelinde. (Disneyland Tek Park 85 Euro – Çift Park Giriş Bileti 105 Euro) Gece arzu eden misafirler, ekstra düzenlenecek olan ve dünyanın en ünlü kabarelerinden Lido Show (175 Euro) Turu programına katılabilirler.Tur sonrası otele transfer.

Destinasyon: Disneyland

3. Gün - Disneyland

Sabah kahvaltısı ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları’nı kapsayan masalsı bir eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.Konaklama Disneyland bölgesi otelinde. (Disneyland Tek Park 85 Euro – Çift Park Giriş Bileti 105 Euro ) Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Seine Nehri tekne turu ile başlıyoruz . Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Paris ‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasında, lüks mağaza, cafe ve restoranları , alışveriş için günün her saati canlı ve hareketli olan, çoğunlukla Parisliler’in günlük yaşamlarını sürdürmeyi tercih ettikleri ve bu sayede de Parizyen atmosferini gözlemleyebileceğimiz St.Michel ve St.Germain ‘de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ve lokal restoranda alınacak akşam yemeği sonrası otele transfer .


4. Gün - Paris

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından rehberimizin belirteceği transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer sonrası bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ’nın PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 17:20 ’de İstanbul’a hareket ediyoruz. TSİ 21:45 ’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu. Avantajlı Ekstra Tur Paketi A : 290 Euro yerine 250 Euro
Pakete Dahil Olan Turlar:
• Paris İkonları Turu (45 Euro)
• Akşam Yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu (75 euro)
• Disneyland 2 gün Tek park giriş bileti (170 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 50 Euro indirimlidir)

Avantajlı Ekstra Tur Paketi B : 330 Euro yerine 290 Euro
Pakete Dahil Olan Turlar:
• Paris İkonları Turu (45 Euro)
• Akşam yemekli Seine Nehri Tekne Turu ve Paris Lokal Mahalleler Turu (75 euro)
• Disneyland 2 gün Çift Park giriş bileti (210 Euro)
Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası 50 Euro indirimlidir)

Ziyaret Edilecek Bölgeler

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Havalimanı Vergileri Ve Hizmetleri Bedeli,
 • Havalimanı– Disneyland Bölgesi Otel Arası Gidiş – Dönüş Transferler,
 • Otel Şehir Vergileri (yerel Otoriteler Tarafından Alınan Ve Gecelik Kişi Başı 3€- 5€ Arası Değişen Konaklama Vergileri Dahildir)
 • Panoramik Paris Şehir Turu,
 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferleri İle Sabiha Gökçen Hl – Paris (ory) – Sabiha Gökçen Hl Parkurunda Uçak Bileti,
 • Seçilecek Kategorideki (3*, 4*) Otellerde Toplam 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar,
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri.
 • Tursab Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Her Türlü Otel Ekstraları Ve Kişisel Harcamalar,
 • İç Hat Bağlantılı Uçuş Ücretleri,
 • İsteğe Bağlı Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (kişi Başı 5 Euro)
 • Öğle Ve Akşam Yemekleri,
 • Panoramik Şehir Turlarında Müze Ve Ören Yerleri Girişleri,
 • Programda Belirtilen/belirtilmeyen Ekstra Tur Ve Geziler,
 • Vize Ücreti Ve Servis Bedeli
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli ( 150 Tl )

Yurtdışı Tur Kategorileri