Ms Leonora İle Ren Ve Mosel Nehri 6 Gece 7 Gün

Tur Programı

İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam'a varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz bu gece Amsterdam limanında demirli kalacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra Amsterdam şehir ve Kanal & Zaanse Shans Değirmenler turuna turuna katılabilirler.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 2008 Yapımı, 2017 De Tamamen Yenilenmiş Deluxe Nehir Gemisinde, 6 Gece Tam Pansiyon Konaklama (tam Pansiyon Dahilindeki Servis Gemiye Biniş Günü Akşam Yemeği İle Başlayıp, Gemiden İniş Günü Kahvaltı İle Son Bulmaktadır)
 • Gemide Canlı Müzik Ve Aktiviteler
 • Gemide Tüm Gün Kahve & Çay İstasyonu Ve Beş Çayı İkramları
 • Geminin İlk Ve Son Günü Bagaj Taşıma Servisi
 • Havalimanı Transferleri (gemiye Biniş Günü Ve Gemiden İniş Günü)
 • Havalimanı Vergileri & Gemi Liman Vergiler & Covid-19 Ve İptal Teminatlı Seyahat & Sağlık Sigortası (seyahatin Türkiye Dışında Başladığı Andan İtibaren Geçerlidir.) (450 Euro)
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri
 • Turist Şehir Vergileri
 • Türk Havayolları İle İstanbul (ıst) - Amsterdam (ams) / Stuttgart (str) - İstanbul (ıst) Gidiş-dönüş Parkurunda Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Tursab Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Tursab Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür Primi (65+ Yaş Ve Üzeri Misafirler İçin)
 • Fiyata Dahil Hizmetlerde Belirtilmemiş Müze Ve Ören Yerleri Girişleri
 • Gemi Personel Servis Ücreti (gecelik Kişi Başı 10 Euro’dan Hesaplanarak, Toplamda Kişi Başı 60 Euro Olarak Oda Hesabınıza Eklenecektir)
 • Gemi Veya Rehber Tarafından Organize Edilecek Opsiyonel Turlar
 • Gemide Alkollü Ve Alkolsüz Tüm İçecekler
 • Her Türlü Kişisel Harcamalar
 • İç Hat Bağlantı Bileti
 • Şoför Tipleri 5-10 Euro / Kişi Başı (isteğe Bağlı)
 • Vize Ücreti Ve Hizmet Bedeli

Önemli Notlar

 • NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
  *PROGRAMDA BELİRTİLEN SAATLER TÜRK HAVAYOLLARI‘DAN ALINMIŞTIR. SAATLERDE OLABİLECEK HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİKTEN ACENTE SORUMLU DEĞİLDİR. DOLAYISIYLA HERHANGİ BİR SAAT DEĞİŞİKLİĞİNDEN ÖTÜRÜ ACENTE PROGRAMIN İÇERİĞİNİ VE HİZMET MUHTEVİYATINI BOZMADAN GÜNLERDE OYNAMA YAPABİLİR.
  *LİMANLARDAKİ TURLARIN SÜRELERİ, GEZİLECEK YERLER VE SIRALAMALARI REHBERLER TARAFINDAN BELİRLENMEKTE OLUP, GEREKEN DURUMLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR VEYA TAMAMEN KALDIRILABİLİR.
  *NEHİRLERDE MEYDANA GELEBİLECEK NEHİR SU SEVİYESİNİN YÜKSELMESİ VEYA AZALMASI GİBİ DOĞAL AFET DURUMLARINDAN VE SEVİYE HAVUZLARINDA/KANALLARDA MEYDANA GELEBİLECEK OLAN GREV UYGULAMASI VEYA PLANLANAN LİMANA YANAŞILAMAMASI GİBİ FORCE MAJOR DURUMLARINDAN ACENTE SORUMLU OLMAYACAKTIR. AYNI ZAMANDA MEYDANA GELEBİLECEK OLAN LİMAN DEĞİŞİKLİĞİ, LİMANA VARIŞ VE AYRILIŞ SAATİ DEĞİŞİKLİĞİ GİBİ PROGRAM DIŞI DURUMLARDAN ACENTE SORUMLU OLMAYACAKTIR.
  *UÇAK YOLCULUĞU ESNASINDA HER YOLCUNUN KABİN İÇİNE 36 CM (YÜKSEKLİK) X 23 CM (EN) X 56 CM (BOY) EBATLARINDA BİR PARÇA EŞYA ALMA HAKKI VARDIR. BUNUNLA BİRLİKTE HER YOLCU UÇAĞIN BAGAJINA VERMEK KAYDIYLA YANINA 1 ADET EN FAZLA 20 KİLO OLAN VALİZ ALABİLME HAKKINA SAHİPTİR.
  *GEMİ YOLCULUĞU SIRASINDAKİ ALACAĞINIZ AKŞAM YEMEKLERİNDEN 1’İ RESMİ AKŞAM YEMEĞİDİR VE MİSAFİRLERİMİZİN BU GECE İÇİN YANLARINDA FORMAL/RESMİ KIYAFET GETİRMELERİ BEKLENMEKTEDİR.
  *GEMİYE CHECK-İN ESNASINDA HER MİSAFİR PASAPORTUNU VERİP KABİN ANAHTARINI ALABİLECEKTİR. GEMİ MANİFESTOSU VE LOKAL İŞLEMLER İÇİN TOPLANAN PASAPORTLAR 1 GÜN SONRA GERİ VERİLECEKTİR.
  *GEMİDEKİ HARCAMALARINI KREDİ KARTI İLE YAPACAK MİSAFİRLERİMİZİN KREDİ KARTLARINI SEYAHAT BAŞLADIKTAN 5 GÜN İÇERİSİNDE RESEPSİYONA KAYIT ETTİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. KAYIT İŞLEMİ ESNASINDA KREDİ KARTINIZDAN HERHANGİ BİR ÇEKİM YADA BELLİ BİR TUTAR BLOKE EDİLMEYECEKTİR.
  *GEMİNİN KALKIŞ SAATLERİNE KESİNLİKLE RİAYET EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. LİMANLARDA GEMİMİZİN KALKIŞ SAATİNDEN EN GEÇ 30 DAKİKA ÖNCE GEMİYE GİRİŞ YAPILMASI GEREKİR. AKSİ TAKDİRDE GEMİYE GİRİŞ YAPAMAYABİLİRSİNİZ. BÖYLE BİR DURUMDAN ACENTE SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Ms Leonara

2008 yılında seferlerine başlayan gemi Avalon Scenery adıyla seferlerine başlamış daha sonra Ms Leonora olarak adı değişmiştir. 2017 yılında tamamen renove edilmiş ve takip eden yıllarda da yenileme işlemleri devam etmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 67 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 138 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 16m2, Suite kabinler ise 24m2 büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve masalar ve oturma yerleri ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi size gemide belirtilen masada alabilirsiniz. Geminin arka kısmında sizler için hazırlanmış olan Club Lounge Bar bölümünde iskambil oyunları, tavla ve okey gibi oyunlar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Casino: Hayır
SPA: Hayır
Fitness Salonu: Hayır
Tiyatro: Hayır
Sinema: Hayır
Kütüphane: Hayır
Yapım Yılı: 2017
Çalışan Sayısı: 30
Yolcu Kapasitesi: 138