Main Nehri & Main-tuna Kanalı & Tuna Nehri Turu 5 Gece 6 Gün

5 Gece

Tur Programı

İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 05.00’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1587 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.55’de Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 10.10’da Frankfurt’a varış sonrası Wertheim limanında bizleri bekleyen nehir gemimize transfer (90 km). Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 14.00’da hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

LİMAN: Würzburg (Almanya)
Varış Saati: 12:30 Haraket Saati: 06:00

LİMAN: Nürnberg (Almanya)
Varış Saati: 19:00 Haraket Saati: 13:00

Sabah 09.30’da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Münih Havalimanına transfer (160 km). Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1634 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.40’da İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 18.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Swıss Crown

Swıss Crown

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 2000 Yapımı, 2019’da Tamamen Yenilenecek Olan, 4* Swiss Crown Gemisinde 5 Gece Tam Pansiyon Konaklama (tam Pansiyon Servis Hizmeti Gemiye Biniş Günü Akşam Yemeği İle Başlayıp, Gemiden İniş Günü Kahvaltı İle Son Bulmaktadır)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Programda Belirtilen Havalimanı Transferleri
 • Thy İle İstanbul Yeni Havalimanı – Frankfurt / Münih – İstanbul Yeni Havalimanı Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Türsab Mecburi Mesuliyet Sigortası
 • Wifi-internet Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Turlar (nakit Euro Olarak Ödenebilir, Kredi Kartı Geçerli Değildir)
 • Gemi Personeli Bahşiş Ücreti (gecelik Kişi Başı 9 € Toplamda Kişi Başı 45 € Kabin Hesabınıza Eklenecektir)
 • Gemide Tüm Alkollü Ve Alkolsüz İçecekler
 • Havalimanı Ve Liman Vergileri (kişi Başı 270 Euro)
 • Minibar
 • Seyahat Sağlık & Seyahat İptal Sigortası
 • Vize Ücreti
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı

01.07.2019 - 06.07.2019

Kabin İki Kişilik Kabinde
Kişi Başı
Tek Kişilik Kabin 3. Kişi 0-2 Çocuk 3-6 Çocuk 7-12 Çocuk Satın Al
Dış Kabin 729.00 1228.00 - - - - Satın Al
Balkonlu Kabin 1129.00 1828.00 - - - - Satın Al

Önemli Notlar

 • GEMİLERİN LİMANDAN AYRILIŞ SAATLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER GEMİ İÇERİSİNDE ANONS YA DA BİLGİ PANOLARI İLE DUYURULMAKTADIR. MİSAFİRLER BU BİLGİLERİ TAKİP ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. GEMİ KALKIŞININ KAÇIRILMASI DURUMUNDA GEMİYE FARKLI BİR LİMANDAN BİNEREK SEYAHATE DEVAM ETMELERİ İÇİN YA DA SEYAHATİ YARIDA KESEREK GERİ DÖNÜŞLERİ İÇİN OLUŞACAK OLAN TÜM MASRAFLAR YOLCUYA AİTTİR. SEYAHATİN YARIDA KESİLMESİ DURUMUNDA TUR ÜCRETİ İADESİ YAPILAMAZ.
 • NEHİR SU SEVİYELERİ VE LİMAN ŞARTLARI DEĞİŞİMİ NEDENİYLE GEMİ FİRMASI PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR. LİMANLARA VARIŞ VE HAREKET SAATLERİ NEHİR TRAFİĞİNE GÖRE DEĞİŞEBİLİR.
 • PROGRAMDA EKSTRA OLARAK BELİRTİLEN GEZİLER YETERLİ KATILIM OLMAMASI HALİNDE YAPILAMAYABİLİR. VEYA KİŞİ SAYISI YETERLİ SAYININ ALTINDA İSE VE YAPILMASI YOLCULAR TARAFINDAN İSTENİYOR İSE, TUR FİYATI REHBER TARAFINDAN TALEP DOĞRULTUSUNDA REVİZE EDİLEBİLİR. TURLARIN YAPILAMAMASINDAN ACENTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ. YEREL OTORİTELER TARAFINDAN GEZİLMESİNE, GİDİLMESİNE HERHANGİ BİR SEBEPLE İZİN VERİLMEYEN GEZİ YA DA TURLAR YAPILMAZ. BU GEZİ YA DA TURLARIN YAPILAMAMASINDAN ACENTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ.
 • SEYAHATE İLİŞKİN GEMİ BİLETLERİ, UÇAK BİLETLERİ SEYAHATE 48 SAAT KALA MİSAFİRLERE İLETİLMEKTEDİR. KATILIMCILAR BU BİLETLERİ VE DETAYINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUMAK VE KONTROL ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 • TURA KATILIM İÇİN ACENTEMİZ TARAFINDAN BİLDİRİLEN SAATLERDE BELİRTİLEN HAVALİMANINDA YA DA GEMİNİN YANAŞACAĞI LİMANDA HAZIR BULUNMAYAN, CHECK-İN VE BOARDİNG İŞLEMLERİNİ ZAMANINDA TAMAMLAMAYAN, CHECK-İN VE BOARDİNG İŞLEMLERİNİ ZAMANINDA TAMAMLAYAN ANCAK UÇAĞA YA DA GEMİYE BİNEMEYEN YOLCULARIN SEYAHATİ GERÇEKLEŞTİREMEMELERİNDEN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. UÇAĞI YA DA GEMİYİ KAÇIRAN YOLCULARIN TURA DAHİL OLMALARI İÇİN GEREKLİ OLACAK GİDİŞ-DÖNÜŞ YENİ UÇAK BİLETLERİ YA DA GEMİYE ULAŞABİLECEKLERİ LİMANA ULAŞIMLARI VE GİDİLECEK BÖLGEDEKİ TRANSFERLERİNE DAİR OLUŞACAK TÜM MASRAFLAR KENDİLERİNE AİTTİR.
 • YURTDIŞI GEZİLERİNDE SEYAHATİN BİTİŞ TARİHİNDEN EN AZ 6 AY SÜRELİ VE YASAL OLARAK GEÇERLİ PASAPORT OLMASI MECBURİDİR. YOLCU PASAPORTLARININ HASAR GÖRMEMİŞ/YIPRANMAMIŞ/YIRTILMAMIŞ OLMASI BOŞ VİZE SAYFASI OLMASI ZORUNLUDUR. YOLCULARIN GİDİLECEK ÜLKELERE GİRİŞ İÇİN GEREKLİ OLAN YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ YERİNE GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. BU KURALLARA UYULMAMASI DURUMUNDA HAVALİMANLARINDA YOLCULARIN UÇUŞA ALINMAMASI SONUCU DOĞAN ZARARLARDAN YOLCULARIMIZ BİZATİ SORUMLUDUR.

Swıss Crown

2000 yılında seferlerine başlayan, 2019 ocak ayında tamamen yenilenecek olan gemi, 110 m. uzunluğunda, 11,40 m. genişliğinde toplam 36 görevli personeli ile 140 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; katlar arası asansör, kütüphane, jakuzi havuzu, sauna, buhar odası, lounge bar gibi imkanlar sunulmaktadır. Kabinlerde ise; klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Kütüphane: Evet
Yapım Yılı: 2000
Çalışan Sayısı: 36
Yolcu Kapasitesi: 140