City Hotel

 • City Hotel
  Restaurant
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
 • City Hotel
  Restaurant
 • City Hotel
  Restaurant
 • City Hotel
  Restaurant
 • City Hotel
  Bar
 • City Hotel
  Bar
check-in
check-out
Genel Özellikler
Açık Restoran (Evet)
Bar (Ücretli)
Havalimanı Servisi (Ücretli)
Kablosuz İnternet Bağlantısı (Ücretsiz)
Kapalı Restoran (Evet)
Oto Park (Ücretsiz)
Telefon / Fax Hizmeti (Ücretli)

KIBRIS GİRİŞ KURALLARI
* KKTC’ye girişte çift aşılı veya hastalığı geçirmiş misafirler negatif PCR sonucu ile adaya karantinasız girebilir.


* 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren KKTC’ye gelecek 18 yaş ve üzeri kişilerin yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR test sonucu ile adapass.gov.ct.tr adresindeki yolcu formunu doldurmaları ve QR Kod almaları gerekmektedir.


* Aşısız ve hastalığı geçirmemiş olan misafirler negatif PCR sonucu olsa bile 5 gün karantina uygulaması vardır. Ayrıca aşısız kişilere giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.


* Çift aşısı olan ve son doz aşısı üzerinden 14 gün geçmiş olan misafirlerimiz 0-72 saat aralığında yurtdışı negatif PCR testi ile adaya giriş adaya giriş sağlayabilir. (0-5 yaş çocuklardan aşı ve PCR istenmemektedir.) Buna hastalığı geçirmiş misafir de dahildir .


* Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180 gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi. Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca Pcr testi istenecektir.


* Son 72 saat geçerli olacak şekilde negatif PCR testi (Yurtdışı için geçerli olan PCR testi)


* Adaya gelişlerde çift aşılı olan misafirlerin yanlarında çocuk bulunuyor ise 6 yaşını dolduran çocuklarda PCR zorunluluğu vardır ve dönüşte de çocuklar için PCR zorunluluğu vardır. Yetişkinlere yoktur.


* Tek aşıyla adaya giriş karantinasız giriş sağlanmamaktadır. 5 gün Karantina zorunluluğu vardır


* Ada da gece 00:00’dan sonra dışarı çıkma yasağı vardır.


* Karantinasız ve çift aşı olan misafirler tesisten çıkıp adayı gezebilirler.


* 18 yaş altına aşı zorunluluğu yoktur. Aşıyla gelen ebeveynleri ile negatif pcr testi ile giriş sağlayabilirler.


* Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir .
Girne merkezde bulunan City Hotel 36 yatak kapasitelidir. Tesis odaları 1 - 2 - 3 ve 4 kişilik odalar şeklinde çeşitlilik göstermektedir.  Tesisin bahçesinde keyifli vakit geçirebilir, restoran ve barında çeşitli tatları tadabilirsiniz. Tesisin ücretsiz otoparkı ve internet imkanı bulunuyor. 

CİTY HOTEL KIBRIS
Kıbrıs'a özellikle iş seyahati ya da adanın hareketli gece hayatı ve casinolarında eğlenmek amacıyla gelen misafirlerin tercih ettiği City Hotel Kıbrıs uygun fiyatı ve merkezi konumu ile öne çıkıyor. Girne'de bütün önemli merkezlere çok yakın mesafede olan City Hotel Kıbrıs hizmet kalitesi ve otel çalışanlarının samimi ve sıcak davranışlarıyla diğer otellerden ayrılıyor. Ekonomik Kıbrıs otelleri kategorisi altındaki en iyi tesislerden biri olan City Hotel Kıbrıs sizleri de ayrıcalıklı bir deneyim için Girne'ye davet ediyor.

CİTY HOTEL YORUM
Girne şehir otelleri kategorisinde en çok tercih edilen oteller arasında yer alan City Hotel yorum anlamında da adanın en iyi tesislerinden biri olarak dikkat çekiyor. Odalarının temizliği, yüksek hizmet kalitesi ve merkezi konumu nedeniyle misafirlerinden yüksek memnuniyet yorumları alan City Hotel Kıbrıs fiyat performans orantısı anlamında tercih edebileceğiniz en özel tesislerden. Siz de Girne'nin kalbinde hem ekonomik hem de üstün hizmet kalitesi sunan bir otelde konaklamak istiyorsanız City Hotel yorum kısmını okuyabilir ve bu özel tesisi tercih edebilirsiniz. 

Denize Mesafe (1000 m)
Havalimanı Uzaklık (40 Km)

Butik Otel
Genç Dostu
Şehir Oteli