Bali Singapur Turu Hy İle Ulaşım

5 Gece 6 Gün

Tur Program

1. Gün - İstanbul - Singapur - Bali

İstanbul Atatürk Hava Limanından Singapur hava yolları SQ391 tarifeli seferi ile 13.30 hareket ve 05.00 Singapur’a varış. MI176 tarifeli seferi ile 07.00’da hareket ve 09.35’te Bali’ye varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer. Otele giriş saati : 12.00 Geceleme otelinizde

Destinasyon: Bali

2. Gün - Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 Euro) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Geceleme otelinizde.


3. Gün - Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde


4. Gün - Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak Kintamani Turu (75 Euro), Bali’yi yakından tanımanızı ve sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Geceleme otelinizde.


5. Gün - Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde


6. Gün - Bali - Singapur - İstanbu

Sabah kahvaltısı ve 11.30’da otelden çıkış işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest zaman..Akşam saatlerinde özel aracımız ile Bali havalimanına transfer.SQ949 tarifeli seferi ile 21.45 hareket ve 00.20’de Singapur’a varış.SQ392 tarifeli seferi ile 01.45 hareket ve İstanbul Atatürk hava limanına 07.45’te varış ile turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • İngilize Yerel Rehberlik Hizmeti
  • Özel Araç İle Alan/hotel/alan Transferleri
  • Seçilen Tesislerde 5 Gece Oda+kahvaltı Bazında Konaklama
  • Tüm Ana Uçuşlar Ve Bali Bağlantı Uçuşları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar.

Önemli Notlar

  • PROMOSYON TURLARIMIZDA , İPTAL/İADE/DEĞİŞİKLİK YAPILMAMAKTADIR..

Yurtdışı Tur Kategorileri