Avrupa'da 7 Ülke Turu

7 Gece 8 Gün
Kişibaşı
449.00 €
'dan itibaren.
TUR KODU : GZ014

Tur Program

1. Gün - İstanbul Milano – Mont Blanc – Chamonıx - Cenevre

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05.40’da hazır bulunulması sonrasında gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1211 sefer sayılı uçuş ile saat 08.50 ’de Milano ‘ya hareket. Yerel saat ile 10.45’de Milano ‘ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Milano şehir turu. Mutfağı, operası, ve kiliseleri ile öne çıkan ve bunun yanı sıra modanın, iş dünyasının ve finansın başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da yapacağımız şehir turu esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Cenevre ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ilk durağımız Mont Blanc olacaktır. Mont Blanc Alpler'in ve Avrupa'nın en yüksek dağıdır. Dağın zirvesi, yüksekliği 2.440 m yamaçları 28 metreye ulaşan kalınlıkta buz ile örtülüdür. Mont Blanc dağı eteklerinde yer alan Chamonix kasabasında kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Mont Blanc turu sonrası Cenevre varışımız ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.


2. Gün - Cenevre -lozan Alsace

Kahvaltının ardından gerçekleştireceğimiz Cenevre şehir turumuzda Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Rousseau Adası, Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Cenevre Turumuz sonrasında Lozan ‘a hareket ediyoruz ve Lozan şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şüphesiz ulusal tarihimizde çok önemli yeri olan Lozan, aynı zamanda orta çağın önemli piskoposluk merkezlerinden biridir. Lozan’da gerçekleştireceğimiz kısa bir çevre gezisi ardından serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak İsviçre Güzelleri Turu'na katılabilirler. (Vevey & Montrö & Chillon Şatosu & Gruyeres). Alternatif Program İsviçre Güzelleri Turu (Vevey & Montrö & Chillon Şatosu & Gruyeres)75 Euro Turumuzda ilk olarak Vevey‘e hareket ediyoruz. Vevey, Montrö ‘ye 15 dakika uzaklıkta şirin bir göl kasabasıdır. Göl kenarındaki merkezi, merkeze açılan dar ve şirin sokakları, tarihi renkli binalarıyla ziyaretçilerini büyüleyen Vevey‘in en büyük özelliği ise ilk sütlü çikolatanın bulunduğu yer olması ve “Nestle” fabrikasına ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Vevey kasaba merkezinde ve göl kıyısında gerçekleştireceğimiz yürüyüş sonrasında Montrö’ye hareket ediyoruz. Yine ulusal tarihimizden çok iyi bildiğimiz Montrö, kaleleri, tarihi binaları ve doğal güzelliklerinin yanında müzik dünyası için de önemli bir şehirdir. Bir döneme damgasını vurmuş Smoke on the Water adlı şarkı Montrö’deki bir kumarhane yangınını anlatır, ayrıca hayatının son döneminde çalışmalarını burada sürdürmüş olan Freddy Mercury’nin de bir heykeli bulunur. Montrö ‘de gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu sonrasında çevrede yapacağımız panoramik turda Chillon Şatosu ‘nu görüyor ve fotoğraflıyoruz. Turumuzun son bölümünde ise Gruyeres ‘i ziyaret ediyoruz. 2014 yılında İsviçre’nin en güzel köyü seçilen, dünyaca ünlü gravyer peynirinin anavatanı olan, Orta Çağ karakterini günümüze kadar bozulmadan koruyan Gruyères, bölgeye ve bölgenin dünyaca meşhur peynirine adını veren, çiçeklerle süslü evleri ve sokaklarıyla masalsı bir köy. Saane Nehri’nin üst vadisinde, 800 m yükseklikte bir tepede yer alan köyde araba yasak. Peynir cennetine gelmişken İsviçre’nin meşhur yemeği Fondü yemeden dönmeyin. Gruyères’deki gezimizin ardından Alsace bölgesi otelimize transfer.

Destinasyon: Cenevre

3. Gün - Alsace

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Fransa ve Almanya’nın gizli cenneti Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek Alsace Güzelleri (Strasbourg & Colmar & Riquewihr) turu. Burada yapacağımız turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler. Alternatif Program Alsace Güzelleri (Strasbourg & Colmar & Riquewihr &Ribeauville) Turu85 Euro Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Masal diyarı Colmar kentine geçecek; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki renga renk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venise (Küçük Venedik) göreceğiz. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre bir çok lezzetli yiyecekler hem de bir çok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Gezimin son durağı Alsace bölgesinin üzüm bağları ile çevrili, çiçekli balkonları, kendine has sıra sıra dükkanları, parke döşeli yolları ve şirin kafeleri ile Riquewihr.

Destinasyon: Münih

4. Gün - Alsace Zürih – Liechtenstein – Bodensee

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve sırasıyla Zürih ve Liechtenstain ‘a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Luzern Turu düzenliyoruz. Turumuzun ardından Liechtenstein ‘a varıyor ve şatoları ile ünlü bu küçük Avrupa ülkesinde panoramik bir şehir turu düzenliyoruz. Şehir turu sonrasında konaklamak üzere Ren nehrinin sularıyla beslenen, Almanya, İsviçre ve Avusturya’nın kesiştiği ve paylaştığı Bodensee bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Alternatif Program Luzern Turu40 Euro Alp Dağlarının eteklerinden yol alarak başladığımız turumuz “Dört kanton gölü-Vierwaldstättersee” yada kısaca Luzern gölü olarak anılan fiyord gölünün kıyısına kurulu Luzern’de başlıyor.Burada Chapelle köprüsü ve eski kent meydanını panoramik olarak gördükten sonra Zürich’e hareket ediyoruz. Zürih panoramik şehir turumuzda Fraumünster Kilisesi, Grossmunster Kilisesi, İsviçre ulusal müzesi, Opera binası, Zürih Gölü, Saat Kulesi, eski lonca evleri, Zurich Altstadt (Eski Şehir) ve dünyaca ünlü mağazalarla çevrelenmiş, hareketli ve renkli bir havası olan Bahnhofstrasse Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.

Destinasyon: Zürih

5. Gün - Bodensee Münih – Salzburg

Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve sırasıyla Münih ve Salzburg‘a doğru olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Füssen & Şatolar Turu düzenliyoruz. Tur sonrası Münih’e varışımız ardından panoramik şehir turu düzenliyoruz. Münih şehir turu esnasında Gotik yapıya sahip ve 1488 yılında inşa edilen şehrin en görkemli yapısı olarak değerlendirilen Frauenkirche, Tuz Pazarı, Bavyera Opera Binası, Ulusal Tiyatro Binası, Viktualienmarkt, Marienplatz görülecek yerler arasındadır. Münih şehir turumuz sonrasında Salzburg’a hareket ediyoruz. Adını ilk yerleşimcilerin geçimlerini sağlamalarına yarayan zengin tuz çözeltilerinden alan, günümüzde hafif bir sanayii olsa da geçimini büyük ölçüde turizmden sağlayan Salzburg’da gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında OldTown, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı, Doğa Tarihi ve Teknoloji Müzesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Alternatif Program Füssen & Şatolar Turu40 Euro Extra tur programımızın ilk durağı Füssen olacaktır. Avusturya sınırında bulunan Füssen ‘e varışımız ardından panoramik şehir turu. Romantik yol üzerinde bulunan ve sadece 14.000 nüfuslu küçük bir şehir olan Füssen ‘deki turumuz esnasında Belediye Binası ‘nın bulunduğu şehrin merkezi ve dar sokaklardan oluşan eski şehir merkezi, şehrin içinden geçen suni bir şelale olan Lechfall ve Wieskirche görülecek yerler arasındadır. Füssen’deki keyifli gezimizin hemen sonrasında, Scwangau Kasabası, Alplerin eteklerinde, göller üzerinde kurulmuş muhteşem dağ manzarasına sahip ve aynı zamanda Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu ve Hohenschwangau Şatosu ‘nun çevresinde fotoğraf molası veriyoruz.


6. Gün - Salzburg -halstatt Bled – Ljubljana – Venedik

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor Hallstatt ‘a hareket ediyoruz. Bad Ischl, Wolfgangsee, St. Gilgen, Fuschlsee ve yolunu takip ederek, Alp köyleri ve buzul göllerinin büyüleyici manzaraları eşliğinde Hallstadt’a yolculuğumuz sırasında unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, el değmemiş doğası ile bir masal diyarı Hallstatt’da, yürüyüş yapmaya ve fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Hallstatt turumuz sonrasındaki durağımız Bled olacaktır. Dağ gezilerinden balıkçılığa kadar pek çok spor aktivite imkanı bulunan, aristokratların uğrak yeri, kendisiyle aynı adı taşıyan gölün ortasındaki küçücük ada ve adadaki kilise ile ünlü Bled’e yapacağımız keyifli turumuzun ardından Ljubljana ’ya hareket ve varışımızı takiben panoramik Ljubljana şehir turu. Turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz ardından konaklamamızı gerçekleştirmek üzere Venedik ‘e hareket ediyoruz. Venedik bölgesi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Destinasyon: Venedik

7. Gün - Venedik Milano

Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Venedik ‘e ulaşıyoruz. Venedik ‘e varışımız ardından panoramik şehir turu. Turumuzda İstanbul’dan getirilmiş granit sütunları da görebileceğimiz, uzun yıllar dünya deniz ticaretinde söz sahibi olmuş denizcilerin buluşma noktası San Marco meydanı, idama mahkum olanların veda edecekleri güzel şehir Venedik’e son kez baktıkları son bakış köprüsü, büyük kanal üzerinde inşa edilmiş en büyük köprü olan dükkanlarıyla ünlü Rialto köprüsü, Altın Kilise diye anılan San Marco Bazilikası turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Venedik kanallarında yapacağımız Gondol Turu. Venedik turumuz sonrasında Milano ‘ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Verona – Sirmione & Garda Gölü Turu düzenliyoruz. Milano bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Alternatif Program Gondol Turu25 Euro Venedik kanallarında gondol turu yapacağız. Alternatif Program Verona – Sirmione & Garda Gölü Turu50 Euro Turumuzda ilk olarak UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan ve aynı zamanda Colosseum’dan sonra İtalya ‘nın en büyük ikinci anfi tiyatrosuna ev sahipliği yapan Verona ‘yı ziyaret edeceğiz. Ünlü İngiliz yazar Shakespeare’in kaleme aldığı, bugün dünyada bilinen en büyük aşk hikayesini anlatan, ünlü eseri Romeo ve Juliet’in kahramanlarının evlerini de göreceğimiz romantik Verona turumuzun ardından turumuzun 2. kısmını oluşturan Sirmione & Garda Gölü ‘ne hareket ediyoruz. Geçmişi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi ile bizi karşılayan Garda gölünün incisi, begonvillerle kaplı binaları ve evleri etrafını saran limon ağaçlarının kokusu ve orta çağ sokaklarıyla turistlerin ilgi odağı olmuş kasaba Sirmione gezimiz ile turumuzu tamamlıyor ve Milano ‘ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.


8. Gün - Milano İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrasında otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ardından İstanbul uçuşumuz için havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1211 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:25 ‘de İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 15.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 3 Ve 4 Yıldızlı Şehir Dışı Otellerde Toplam 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar,
 • Havalimanı Vergileri Ve Hizmet Bedeli,
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri Ve Şehirlerarası Transfer,
 • Milano, Mont Blanc, Chamonix, Cenevre, Lozan, Zurich, Liechtenstein, Münih, Salzburg, Hallstatt, Bled, Ljubljana, Venedik Panoramik Şehir Turu Ve/veya Çevre Gezileri,
 • Otel Şehir Vergileri (yerel Otoriteler Tarafından Alınan Ve Gecelik Kişi Başı 3€- 5€ Arası Değişen Konaklama Vergileri Dahildir)
 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferleri İle Sabiha Gökçen Hl – Milano (bergamo Hl) – Sabiha Gökçen Hl Parkurunda Uçak Bileti,
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri.
 • Tursab Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Venedik ‘te Vapuretto Ücreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Her Türlü Otel Ekstraları Ve Kişisel Harcamalar,
 • İsteğe Bağlı Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (kişi Başı 5 Euro)
 • Müze Ve Ören Yerleri Girişleri,
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
 • Schengen Vizesi Ücreti Ve Servis Bedeli (140 Euro),
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli,

3* Ve 4* Oteller

Tur Tarihleri İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Üç Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Oda 0-2 Çocuk 3-6 Çocuk 7-12 Çocuk Satın Al
10.07.2020 - 17.07.2020 499.00 499.00 709.00 50.00 469.00 469.00 Satın Al
23.07.2020 - 30.07.2020 549.00 549.00 759.00 50.00 519.00 519.00 Satın Al
14.08.2020 - 21.08.2020 549.00 549.00 759.00 50.00 519.00 519.00 Satın Al
14.08.2020 - 21.08.2020 549.00 549.00 759.00 50.00 519.00 519.00 Satın Al
14.08.2020 - 21.08.2020 549.00 549.00 759.00 50.00 519.00 519.00 Satın Al
18.09.2020 - 25.09.2020 449.00 449.00 659.00 50.00 419.00 419.00 Satın Al

Önemli Notlar

 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz
 • Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
 • Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,
 • Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve Paket Dahil Olan Turlar : 290 Euro yerine 250 EURO !!! Luzern Turu (40 Euro) + Füssen Şatolar Turu (40 Euro) + Verona – Sirmione & Garda Gölü Turu (50 Euro) + Alsace Güzelleri Turu (85 Euro) + İsviçre Güzelleri Turu (75 Euro) (Extra tur paketlerinde 0-2 yaş ücretsiz olup, 03-12 yaş %50 indirimlidir.)
 • Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
 • girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
 • Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
 • Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yurtdışı Tur Kategorileri