Pattaya Turu Türkmenistan Hy İle Ulaşım

7 Gece 8 Gün

Tur Program

1. Gün - İstanbul - Pattaya

İstanbul Atatürk hava limanindan Türkmenistan hava yollari T5-986 tarifeli seferi ile 17.40 hareket ve 23.30 Ashgabad hava limanına varış. Tamamiyle yenilenmiş bu hava limanındaki beklememizin ardından 03.35 hareket ile 11.55’te Bangkok’a varışımızı takiben ,özel aracımız ile Pattaya’ya hareket ve geceleme otelinizde.


2. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman…Geceleme Pattaya otelinizde.

Destinasyon: Pattaya

3. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman…Geceleme Pattaya otelinizde.


4. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler için extra MILLION YEAR STONE PARK ve TİMSAH ÇİFTLİĞİ TURU…(30 Euro) çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta,Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanaği,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme firsatı bulacaksınız… Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrikasi ziyareti… Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 Euro)… Akşam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 Euro) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SÜPRİZ bekliyor...... Geceleme otelinizde.


5. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman…Geceleme Pattaya otelinizde.


6. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için Hakikat Tapınağı (Sanctuary Of Truth) gezisi (40 Euro). Geceleme Pattaya otelinizde.


7. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler için 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONİSİ, FİLLERİN BİRBİRİNDEN İLGİNÇ SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANİK BAHÇESİ ve ORKİDE BAHÇELERİNİ kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 Euro) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde


8. Gün - Pattaya – İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapiyoruz.Özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer..Türkmenistan hava yollari T5-648 tarifeli seferi ile 13.00 hareket ve 18.20 Asgabat hava limanına varış. Ashgabat hava limanındaki beklememizin ardından 22.20 hareket ve İstanbul Atatürk hava limanına 00.20 varış ile turumuzun sonu…

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Pattaya / Türkçe Telefonda Asistanlık Hizmeti
  • Seçilen Tesislerde Oda+kahvaltı Bazında Konaklama
  • Tüm Ana Uçuşlar
  • Tüm Gerekli Alan/hotel/alan Transferleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar.

Önemli Notlar

  • PROMOSYON TURLARIMIZDA , İPTAL/İADE/DEĞİŞİKLİK YAPILMAMAKTADIR.

Yurtdışı Tur Kategorileri