İzmir - Çeşme - Kuşadası - Pamukkale Turu

3 Gece 4 Gün

Tur Program

1. Gün - Gece Yolculuğu

22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü 22.30 Mecidiyeköy Meydan Yapıkredi Bankası Önü 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı Minibüs 23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı (E 5 Ankara İstikameti) 23.30 Çayırova Mc Donald`s Önü

Destinasyon: İstanbul

2. Gün - İzmir Saat Kulesi - Kordon - Çeşme Kalesi - Alaçatı Sokakları - Rüzgar Değirmenleri

Saat 00.45’te Bursa Geçit AVM yanı Total Benzin İstasyonundan katılan misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde Bursa istikametine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolda alacağımız serbest sabah kahvaltının ardından İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör (Panoramik) gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşmeye hareket ediyoruz. Çeşme`de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı`nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası’nda bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün - Efes Antik Kenti - Meryem Ana - Şirince - Eski Rum Evleri - Şirince Şarapları - Ayasuluk Kalesi Ve Tepesi - Yedi Uyurlar

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Kehf (7 Uyurlar) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında, Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk`a geçiyor. Burada Selçuk panoramik Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Otele girmeden önce dileyen misafirlerimizi Kuşadası’nda plajda bir süre yüzme molası verebiliriz. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya havuzdan faydalanabilirler. Akşam yemeğine kadar dinlenip yüzme fırsatı yakalıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turuna ( Ekstra ) gidiyoruz.

Destinasyon: Kuşadası

4. Gün - Pamukkale - Travertenler - Hierapolis Antik Kenti - Denizli Tekstil Mağazası

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Pamukkale yolculuğumuza başlıyruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek bu güzel yolculuğun ardından Türkiye’mizin beyaz cenneti Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro ) Travertenler, Karahayıt Köyü, Pamukkale Köyü gezilerini yapıyoruz. Yapılan anlatımlar ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Sonrasında Pamukkale den ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlamadan önce Denizli’nin meşhur tekstil mağazalarından birini ziyaret ediyoruz. Birçok ünlü markanın birebir imitasyonları ve birbirinden farklı tekstil ürünlerini bulabileceğiniz ziyaretimizin ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gece İstanbul’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakırken, bir başka gezide bir arada olmak ümidi ile vedalaşıyoruz.

Destinasyon: İzmir

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 • Çevre Gezileri
 • İkramlar (otobüs İçi İkramlar)
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Turlar
 • İçecekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri

Önemli Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.