3 Gece Phuket, 2 Gece Bangkok, 2 Gece Pattaya Turu Türkmenistan Hy İle Ulaşım

7 Gece 8 Gün

Tur Program

1. Gün - İstanbul - Phuket

İstanbul Atatürk hava limanından Türkmenistan hava yolları T5-986 tarifeli seferi ile 17.40 hareket ve 23.30 Ashgabad hava limanına varış.. Tamamiyle yenilenmiş bu hava limanındaki beklememizin ardından 03.35 hareket ile 11.55’te Bangkok’a varıyoruz. Takiben 1 saatlik iç hat bağlantı uçuşumuzun ardından Phuket’e varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer.Hotelimize varış ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Açık büfe akşam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 Euro) katılabilirler..Geceleme otelinizde.


2. Gün - Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

Destinasyon: Phuket

3. Gün - Phuket

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 Euro) yapılacaktır…Geceleme otelinizde.


4. Gün - Phuket - Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra Check-out işlemleri sonrası özel aracimiz ile otelden ayrrılış. Phuket havalimanına transfer… Tarifeli sefer ile ara uçuşunuz. (Uçuş süresi 1 saat…) Bangkok’a varışımızı takiben , özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha Tapınağı, Uyuyan Buddha Tapınağı, Çiçek Pazarı,Çin Mahallesi,Parlemento Binası,Demokrasi Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra BANGKOK KANALLAR Turuna (40 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Akşam,extra SEA FOOD RESTAURANT ve PATPONG GECE PAZARI TURU......(20 Euro) '' EĞER YÜZÜYORSA BİZDE VARDIR! '' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranta vardığımızda,önce bu 2000 kişilik büyük restoranin market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsülleri ve tropikal meyve ve sebzeleri satin alıp masamiza oturdugumuzda, herbiri deniz mahsülleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz.Afiyet olsun... Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz.Geceleme otelinizde.


5. Gün - Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna (50 Euro) katılabilirler, Hindistan Cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler.. Akşam 18.30 hareket ile extra SIAM NIRAMIT SHOW (60 Euro)... Buyuk Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak icin yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz... Geceleme otelinizde.

Destinasyon: Bangkok

6. Gün - Bangkok - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra 09.00’da Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler icin extra MILLION YEAR STONE PARK ve TİMSAH ÇİFTLİĞİ TURU…(30 Euro) Çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta,Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme firsatı bulacaksınız. Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrikasi ziyareti… Thailand’in en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya varış ve otelimize yerleşme.. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 Euro)… Akşam arzu eden misafirlerimiz extra dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 Euro) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SÜPRİZ bekliyor...... Geceleme otelinizde.


7. Gün - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONİSİ, FİLLERİN BİRBİRİNDEN İLGİNÇ SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANİK BAHÇESİ ve ORKİDE BAHÇELERİNİ kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 Euro) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde.

Destinasyon: Pattaya

8. Gün - Pattaya – İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapiyoruz.Özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer..Türkmenistan hava yolları T5-648 tarifeli seferi ile 13.00 hareket ve 18.20 Asgabat hava limanına varış. Ashgabat hava limanındaki beklememizin ardından 22.20 hareket ve İstanbul Atatürk hava limanına 00.20 varış ile turumuzun sonu…

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Bangkok / Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
  • Pattaya / Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
  • Phuket / Türkçe Telefonda Asistanlık Hizmeti
  • Seçilen Tesislerde Oda+kahvaltı Bazında Konaklama
  • Tüm Ana Uçuşlar Ve Phuket Bağlantı Uçuşları
  • Tüm Gerekli Alan/hotel/alan Transferleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar.

Önemli Notlar

  • PROMOSYON TURLARIMIZDA , İPTAL/İADE/DEĞİŞİKLİK YAPILMAMAKTADIR.

Yurtdışı Tur Kategorileri